Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány hónaposan tettétek át...

Hány hónaposan tettétek át sportkocsiba mózesból babátokat? Enyém még nem ül, de utálja a mózest, ezért kispárnáttettemmögé, hogy kilásson, ha elalszik, meg kiveszem, kinlódás az egész.

Figyelt kérdés
2009. dec. 10. 15:01
 1/5 anonim ***** válasza:
4és fél lehetett.
2009. dec. 10. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kisparnat semmmi keppen se tegyel,ne egeszseges a gerincenek,inkabb tedd at a sportba.Mi 4 hosan valtottunk.
2009. dec. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az enyém 5 hónapos volt egy hete, és pár napja cseréltük le a mózest sportrészre, de párna nem kell, mert dönthető az ülés. Én is rágódtam rajta, hogy mit tegyek, mert még ő sem ül, de a mózes az overál miatt annyira szűk neki, hogy meg sem tud benne mozdulni szinte, aztán jön az ordítás, és már minden sétánk így végződött, hát cseréltünk, remélem nem lesz baja a kis gerincének.
2009. dec. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi most fogunk váltani, 5 és fél hós a babám, még nem ül de már nagyon próbálkozik. Nekem az a problémám, hogy van egy mózeskosaras babakocsink ami böhöm nehéz, nem mennék vele sehova az udvaron kivül. Ezért csak ott sétáltunk vele és ha elmentünk vásárolni mindig hordozóval mentünk de mostmár nem fér bele a sok ruha miatt. Én is sokat vaciláltam mikor váltsak. 6 hónapos kortól ajánlják a mienket, szerintem ez a fél hónap már nem számit.
2009. dec. 10. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
5,5 hónapos volt, és nem tudott még ülni. A sport részt nem kell teljesen felültetni, csak kb.45 fokban, de így is remekül tud nézelődni.
2009. dec. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!