Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pici babát milyen lábzsákkal...

Pici babát milyen lábzsákkal együtt tennétek bele olyan sportkocsiba, ami nem igazán téliesithető, vagy hogy tegyem bele? Linkelhettek is.

Figyelt kérdés
egy ilyen kocsi hátsó ó üléséről lenne szó,valaminolyan lábzsák kéne bele mint ott a képen,aminek körben van olyan "kapucni"része vagymi.Tudtok ilyet?Http://www.flickr.com/photos/lenkah/3444547368/
2010. aug. 18. 14:22
 1/9 anonim ***** válasza:

Hirtelen ezeket találtam neked. Használtak, de újonnan iszonyat az áruk. Ha meg van rávalód, akkor a brendonban tudnak adni.

[link]

2010. aug. 18. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nekem ez tetszik a legjobban, bár ez is drága

[link]

2010. aug. 18. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nekünk ilyen volt, gondolom ilyenre gondolsz hogy a fejénél össze lehet húzni.

[link]

2010. aug. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

[link]

valami ilyesmire gondolok inkőább,de azok is jok amit ti linkeltetek

2010. aug. 18. 15:45
 5/9 anonim ***** válasza:
Ez nem mózes inkább?
2010. aug. 18. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
nemtudom...ez az?:-)
2010. aug. 18. 16:06
 7/9 anonim ***** válasza:
igen,mózes szerintem
2010. aug. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen, ez mózes. De tudtommal a mózesokat nem lehet összehúzni a fejnél, bár sok fajtának van szélfogója a fejnél. Remélem érthető voltam.
2010. aug. 19. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Értem.Köszi.Multkor láttam egy bababoltban egy graco kocsiban egy mózes-lábzsák féleséget,nem olyan volt mint a képen,de a csaj azt mondta nem lehet kulon megrendelni.Nem is találok olyat sehol,pedig jó lenne.
2010. aug. 19. 08:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!