Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lassan 4 hónapos babám, egy...

Lassan 4 hónapos babám, egy hónapja folyamatosan hangosan nyöszörög. Ha hason van, ha háton van? Eleinte nem volt probléma, de most már néha úgy érzem, szétrobban a fejem.

Figyelt kérdés

szeretném ezt megszokni, de eddig még nem sikerült.

nem tudom, mi lehet a baj, de szerintem semmi, ő csak ilyen. Inkább nekem kéne ehhez hozzászoknom, nem neki változnia.

De hogyan csináljam, mert alapból is ilyen a természetem, hogy a monoton nyögéseket nem bírom

:(



2014. febr. 20. 19:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ő mostmár jóval többet szeretne "fejjel felfelé" lenni, mint vízszintesben :)
2014. febr. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
orulj neki ,hogy csak nyog.az enyem sikitozik,5 hos baba.
2014. febr. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Idővel biztosan megszokod, én is megszoktam már a sírást meg a visítást (3 gyerek van). Próbálj szedni MagneB6-ot.
2014. febr. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

vannak könyvekben jó tanácsok.


egyik pl az, amikor a babának baja van, először meg kell figyelni a külső tényezőket.

mit csinált előtte a baba, milyen a szoba hőmérséklet, alváshoz készül e, megijeszthette e valami, stb


ha ki van alakítva egy rendszer az életében, amit a babák is igényelnek ám, tehát pl minden egymást követő sorrendben történik (persze rugalmasan) akkor lehet a legjobban ráérezni mikor milyen hanggal, milyen testbeszéd mellett miért sírhat.

ilyen rendszer pl evés, játék(neki az is játék, ha hosszú perceken bámul egy hullámvonalat), alvás


p ha a fejét elfordítja játék közben jelezheti fáradt, ha ezután nyöszörög, akkor már nagyon fáradt, és így mindennel.ű


hallottam a legtöbb anyuka minden sírásnál azt hiszi a baba éhes, és szegénynek csak tömik a száját, pedig nem éhesek óránként.

2014. febr. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

nekünk nagyon jó kialakult rendszerünk van, erre odafigyeltem mindig is.

A MagneB6 az jó ötlet!!


köze lehet, hogy egész nap bukik, evés után is órákra?

2014. febr. 20. 19:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!