Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha a páromat szembesítem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a páromat szembesítem a problémáimmal, ami azért probléma mert ő nem akarja, (legyen az apróság, vagy nagyobb dolog) folyamatosan szakítással fenyeget, ahelyett, hogy egy kicsit is belátná vagy átérezné mit érzek én, normális dolog?

Figyelt kérdés

2014. febr. 17. 19:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
nem
2014. febr. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Kordában tartja a lelki szemetesládára használható idődet.
2014. febr. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Van esetleg ötlete valakinek hogy lehet ezen a viselkedésen változtatni, jobb belátásra bírni?
2014. febr. 17. 19:37
 4/12 A kérdező kommentje:
Az én hibáimon természetesen változtatni kell, és nekem belátni..
2014. febr. 17. 19:38
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát basszus kommunikálni kell, és ha ez nem megy, azt kell belátni, hogy nem fenyegetőzni kell, hanem ténylegesen szakítani.
2014. febr. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Azt szerintem ő sem akar, mert akkor már megtette volna.. és nem tudom eldönteni, hogy miért akar ennyire főnöknek látszani mindenhol.
2014. febr. 17. 19:53
 7/12 A kérdező kommentje:
Csak akkor nem megy, hogy ha neki kellene segíteni, az ő problémáit órákig lehet feszegetni.
2014. febr. 17. 19:56
 8/12 anonim ***** válasza:
Én képtelen lennék olyan párkapcsolatban lenni, ahol nem tudjuk kulturáltan, értelmesen megbeszélni a problémáinkat. Nem tudnám elviselni, ha a párom nem lenne hajlandó törődni az én gondjaimmal. Az pedig, hogy fenyegetőzik ahelyett, hogy végighallgatna, és próbálna változtatni, arra utal, hogy nagyon éretlen egy párkapcsolathoz, valamint hogy magasról tojik arra, neked jó-e ez az egész. Érzelmileg zsarol téged. Nálam ez lapát lenne egyértelműen, hiszen nem lehet hosszú távra tervezni vele, hogyan is lehetnék boldog, ha nem hajlandó még megbeszélni sem az esetleges problémáinkat?
2014. febr. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha nem akar veled maradni, hadd menjen, nem veszítesz sokat.
2014. febr. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Elvileg akar.. csak ez a legegyszerűbb problémamegoldás nála legyen szó bármiről...
2014. febr. 17. 20:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!