Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől van, hogy a babám (aki...

Mitől van, hogy a babám (aki tápszeres) napokon át hatalmasakat kakil, nem szenved miatta, majd egyszer csak nem kakil egész nap, viszont nagyon szenved. Erőlködik?

Figyelt kérdés

Próbálom tornásztatni,de az sem segít neki.Nem szeretném a popóját piszkálgatni lázmérővel :(.

3 hetes


2009. dec. 10. 16:31
 1/4 A kérdező kommentje:
Bocsi,elírtam.Nem kérdés,kijelentés...erőlködik,láng vörös a pofija.
2009. dec. 10. 16:32
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Az én kisfiamnál nagyon megszenvedtünk a kakival. A doki néni azt mondta kamilla tea dupla cukor. Ezt általában bejött. Viszont ha nem, akkor szélcső. Bedugtam, egy puki, és kicsi mozgatás és már jött is belőle. Persze ez is csak akkor segít neki, ha valóban kakilnia kell.
2009. dec. 10. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A védőnő azt tanácsolta,a tápszerébe tegyek egy negyed kiskanálnyi cukrot.De nem nagyon akartam 3 hetes bébinek cukrosat adni.Lehet mégis megpróbálom.
2009. dec. 10. 17:16
 4/4 anonim ***** válasza:
NE ADJ NEKI CUKROT SEMMI PÉNZÉRT... EGYSZERÜ KAMILLÁVAL ITASD, HA NEM SEGIT, LÁZMÉRŐZD.. KEND BE A POPSIJÁT MEG A LÁZMÉRÖT IS OLAJJAL... MANDULA VAGY NORMÁL NEM ILLATOSITOTT OLAJJAL, NE FÉLJ. én is féltem, de meg kellett tennem, mert 3 napig nem csinált semmit. totál meg voltam ijedve... akkor volt 2 honapos. de nem változik semmi, ha 2 hos, ha 3 hetes. ő nem érzi.. nem zavarja. csak lassan csináld.
2009. dec. 10. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!