Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aki sudocremet használ,...

Aki sudocremet használ, melyik kiszerelés meddig elég? Ha minden pelenkacserénél használod?

Figyelt kérdés

Érdekel hogy jobban megéri-e a gyógyszertárinál, mert nekem az olyan fura, ebből pedig csak mintát használtam eddig.

Lehet csak nálunk keverik rosszul, de van mikor kis kemény darabkák vannak benne, vagy volt már hogy szöszös volt és vizes.


2014. febr. 21. 11:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát szerintem baromi sokáig elég, úgyhogy szerintem nagyon jó árban van a sudocrem (nem is értem miért mondják sokan, hogy nagyon drága), kb fél évig elég a legkisebb méret, 60 g-os. Én csak olyat szoktam venni, és minden pelenkázásnál használom, de nagyon kicsi kell belőle, és 2 éves lesz a lányom, de még csak párszor kellett vennem...
2014. febr. 21. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mi a legnagyobb tégelyt vettük az éri meg legjobban 18 hónapos a fiam most fog elfogyni pedig mindig kenem a popsiját sőt ha Apa teszi tisztába elég vastagon is keni..A legjobb szerintem!
2014. febr. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sudocremnek nagyon hosszú a szavideje és nagyon sűrű, ezért rendkívül sokáig elég. Nekem már 5éves a lányom, de még félig van a kisbaba korában kapott nagy tégelyes sudocrem...
2014. febr. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Baranka ***** válasza:
Tavaly júliusban kapott a lánykám nagy 400 grammos sudocremet. Míg szobatiszta nem lett addig általában minden pelenkázáskor bekentem vagy a keverős gyógyszertárival attól függött, hogy melyik került a kezem ügyébe :-)! Most már csak a kicsinél használom. Tényleg jó benne, hogy nem kell sokat kenni belőle És még alig fogyott belőle! Imádom az illatát is!
2014. febr. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!