Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hosszú ujjú body és rövid...

Hosszú ujjú body és rövid ujjú rugdalózó elég lesz a babának a kórházba február végére-március elejére? Nem fog benne fázni? Vagy inkább legyen mindkettő hosszú?

Figyelt kérdés
Első baba,én fázós vagyok,de fogalmam sincsen,hogy a babát mennyire kell felöltöztetni aszerint,hogy mindig egy réteggel több legyen rajta mint rajtam ...Persze viszek neki takarót is , de még elég jó idő volt amikor befektettek a kórházba és akkor láttam,hogy az akkor született babákon hosszú mindkettő.

#újszülött #öltöztetése
2014. jan. 27. 10:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Bőven elég lesz:) amikor szültem 4 hónapja, rám szólt a csecsemős, hogy melege lesz 2 hosszúujjúba! Október 2.án volt.
2014. jan. 27. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen,elég lesz!Ahol én szültem adtak kórházi ruhát,a csecsemősök öltöztették (március legelején) és pont ilyen kombináció volt rajta.Ja,és nagyon meleg volt a kórházban!
2014. jan. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is elég lesz, a kórházakban általában nagyon szoktak fűteni. És a kisbabákat túlöltöztetni sem jó.
2014. jan. 27. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Esztu81 válasza:
Mint az előttem szólók is írták :a gyermekágyas osztályon irdatlan meleget szoktak csinálni. Bőven elég. De szerintem kapsz is ott ruhát (nekem pl nem is volt szabad a saját ruháját ráadnom - gondolom, hogy el ne kavarodjon véletlenül a csecsemőosztályon egy fürdetés után). Hazamenetelhez úgyis hozatsz be - gondolom - kocsikabátot, overallt, kissapkát - ilyesmit... Én itthon is csak ennyit adok rá a 23 fokos lakásban + takaró..ha odakint hidegebb van, mint most , akkor a takaró alá esetleg még hálózsák, de a védőnéni is azt mondta, hogy ez így bőven elég, pont jó, nem kell túlöltöztetni a gyereket. Kb annyi ruha kell rá, mint amiben még te is jól éreznéd magad...
2014. jan. 27. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Akkor jó lesz neki rövid rugi,azért teszek egy kis kardigánt is neki,hátha.. Ott adnak ruhát a babáknak,csak viszek párat,mert olvastam,hogy nem mindig bírja a baba bőre az agyon mosott,fertőtlenített kórházi ruhákat.Kicsit túl is aggódom,tudom,de szeretném,ha mindene meglenne :)
2014. jan. 27. 14:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!