Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan csináljam? Fiam 16honap...

Hogyan csináljam? Fiam 16honapos reggel iszik másfél,2deci tejet és utánna ebédig szinte egyáltalán nem akar enni csak csipeget, se reggelikor se 10óraikor. Mit tegyek ne adjak neke reggel tejet hogy reggelizzen?

Figyelt kérdés
Tej után szinte csak az ebéd amit evésnek lehet nevezni nála:-(
2009. dec. 11. 11:11
 1/4 anonim ***** válasza:

szia!

Nálunk ugyanez van, másfél éves a fiam, reggel nagyon várja az üveg tejet, utána ő is csak csipeget. De azt nem akarom hogy nem kap, mert szereti. Éjjel alszik, tehát biztos elég így. Ő ráadásul mindig fél 11-kor alszik vissza, és akkor is Actimelt szokott inni üvegből. Szerintem hagyd így nálatok is, biztos így szereti.

2009. dec. 11. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Elöször adj reggelit (vajaskenyér vagy hasonló) és utánna a tejet. Délelött nem kell neki enni - gyümölcs böven elég. Nem tudom, mikor van a reggeli ideje, de ha 8 körül, akkor már 4 óra múlva ebédidö van.


Igy tud majd ebédelni is, végül is az egy fö étkezés. A cél az, hogy három fö étkezésre álljon be és délelött-délután csak gyümölcsöt vagy valami hasonló kisebb dolgot egyen.

2009. dec. 11. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha nem akar enni, nyilván nem éhes. Szerintem fontosabb, hogy ebédet, vacsit egyen rendesen. Ha a tízórait kihagyja, nem nagy probléma. Reggelire meg elég tápláló a tej. Néha próbálkozz egy-egy falattal, ha éhes lesz elfogadja, de szerintem ha nem akarja, ne erőltesd.
2009. dec. 11. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálunk ugyanez van,de nem rőltetem a délelőtti evést,sőt,ha nagyon fáradt,elalszik,és csak utána,2 körül ebédel.Ha éhes lenne,biztos felébredne,de én nem aggódom,ha a fiamnak igy jó,akkor nekem is.És abból a szempontból nem bánom,hogy ebédre viszont rendes adagot tüntet el.
2009. dec. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!