Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 hónaposom nem alszik délelőt...

1 hónaposom nem alszik délelőtt. Kb.7- 12 ébren van de úgy hogy kb.5 percet nézeget óránként a többi időben cicit keres ill. Cicin van. Mit csinálok rosszul. Ne adjak neki? Vagy hagyjam sírni míg elalszik?

Figyelt kérdés
2014. febr. 24. 15:31
 1/5 anonim ***** válasza:

próbáld ki, hogy miután jól teleette magát, beteszed a babakocsiba és kiviszed egy nagyot sétálni. a jó levegő biztos elnyomja :)

másik, hogy lehet érdemes lenne megpróbálni a cumit ha ennyire nagy a szopási vágya.

és próbáld meg nem egyből cicire tenni. nem kell sírni hagyni, csak járkálj vele kicsit, dajkáld, elég szűk még neki a világ eszik-alszik, ezt próbáld meg megtörni valamivel, a lakás bemutatása éppen tökéletes szokott lenni erre :D


vagy ami még nálunk nagyon bejött, hogy délelőtt is megfürdettem, szeretett pancsizni és jól kifáradt az 5 perces lubickolástól :P

2014. febr. 24. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Semmit nem csinász rosszul, vannak ilyen babák, az enyém is ilyen volt.

Sírni semmiképpen se hagyd szerintem.

Nyugodtan tedd cicire amikor kéri.

Az enyém is csak ott nyugodott meg mindig, pedig megpróbáltunk mindent, felváltva cipeltük, ringattuk, büfiztettük, stb., aztán mikor már semmi nem segített, akkor jött a cici, egyből megnyugodott.

Az első időkben szinte állandóan csak szoptattam (jó sok tejem is lett). A 3 órát hírből sem ismerte (mármint amit cici nélkül töltött volna).

Próbáltam magamra is kötni, de ahogy hozzám ért, már mint egy kis harkály a fán, kereste is a cicit, és ordított, úgyhogy egyáltalán nem tudtam hordozni.

2014. febr. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Tényleg mint egy kis harkály :) ahogy felveszem már kopogtat a kis szájával :) Cumit nem akarok.
2014. febr. 24. 18:45
 4/5 anonim ***** válasza:

Az én lányom is ezt csinálta ennyi idősen. Én sosem hagytam sírni, és sűrűn cicire tettem, volt, hogy másfél órákat cicizett, csak így volt hajlandó aludni.

Érzékeny volt nagyon a külvilágra, eleinte csak a kezemben volt hajlandó aludni, ha letettem azonnal sírt.

Hiába vittem sétálni, akkorra már annyira fáradt volt a sírástól hogy nem tudott elaludni, a babakocsit is utálta, ráadásul pocakfájós is volt.

Ha sírva alszik el sokkal nyugtalanabbul fog aludni.

Most az ő igényei a legfontosabbak! Annyira jó az anyatej! Hagy cicizzen csak.

Hidd el, lesz olyan amikor eszébe sem jut majd kérni....

2014. febr. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát pedig vagy adsz neki cumit, vagy egyfolytában cicin fog lógni :) Tapasztalatból mondom.

Nem tudom sok anyukánál mért ekkora mumus a cumi :)

2014. febr. 25. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!