Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szörnyű délelőtt? (részletek...

Szörnyű délelőtt? (részletek lent)

Figyelt kérdés

2 hónapos kisfiam két napja furán viselkedik délelőtt. A reggeli első vagy második evésnél szokott kakálni amivel nem is lenne baj, de pl 40 milit eszik (tápszert) jön a kaka és onnantól nem eszik. Eddig úgy volt, hogy a következő evés így hamarabb lett és úgymond kiegészítette az előző adagot. Most viszont alig alig eszik, pedig egy óra múlva ordít hogy éhes, de eszméletlenül, ilyen még nem volt. Adok neki enni, úgy eszi mint aki még nem evett, aztán kb 20 ml után kitolja. Ja és ehhez még vigyorog is jobb esetben. Vagy sír tovább, de már nem annyira. Ez így megy óránként. Kora délután alszik egy nagyot. És utána megeszik 230 ml-t is és onnantól kezdve minden OK. Viszont ettől is tartok, hogy egyszerre sok lesz, de ha nem adom neki oda nagyon sír, úgy hogy levegőt alig kap.

Először gondoltam h lehet hasfájás, de korábban is volt, akkor máshogy sír. Próbáltam altatni, lehet azért nyügös de 10 perc után felkel.

Egyébként nagyon folyik a nyála pár napja és előszeretettel rágcsálja az ökleit. De fogzásnak nem korai? Láza sincs, vagy valami más fájna neki?

Máskor is evett kicsit össze vissza, de nem ennyire és ők nélkül nem sírna ennyire. Valakinél volt hasonló? Valami ötlet mi lehet a baja?


2014. jan. 27. 23:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Pedig fájhat a hasa,éhes,enne,de mi sem tudnánk,ha közben meg fáj..fogzásnak még korai,de volt már olyan is,h ilyen hamar jött vkié
2014. jan. 28. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Hű, az én lányom 2 éves, de ugyanez történt az ő kb. 2-3 hónapos korában, csak délutánonként. :)


Délelőtt minden oké volt, a délutáni első evésnél 40 ml-t evett kb., utána kiköpte, sehogyan nem fogadta el, üvöltött. Megnyugodott, egy óra múlva újra próbáltam, már be sem vette a szájába, és sikítva üvöltött, de rettentően, aztán hét körül tudtuk csak megetetni, és el is aludt.


Őszinte leszek: Gőzöm nincs, hogy mitől volt, kb. egy hétig tartott...


Az éjszakákat mindig átaludta, ezt a pár alkalmat leszámítva gyakorlatilag sírni sem sírt soha (pedig 5 hetesen tejallergiás lett, véres hasmenése volt, akkor akár fájhatott volna a hasa, de soha nem sírt még abban az időben sem, soha nem vettem észre hasfájást, ezt sem értékeltem annak, bár még nem láttam hasfájós babát). Mi akkor a fogzásra fogtuk, és valóban nagyon hamar ki is jött az első két foga, és akkor csinált csak hasonlóakat, amikor a felső négy jött (akkor már nagyobb volt, szóval nem üvöltött, de kaját nem fogadott el). Szóval nem tudok okos lenni, én ráfogtam, de akár mástól is lehetett.

2014. jan. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Ahogy az első válaszoló írja, lehet hogy mégis hasfájás. Már tegnap délelőtt kezdtem megörülni, hogy semmi baja nem volt de délután szintén a már leírtakat produkálta :( És rosszabb, a lábát is húzogatja feszíti magát. Érdekes, hogy most más a sírása mint a régebbi hasfájásnál, biztos másképp fáj neki. A múltkori mondjuk nem volt ilyen hosszan tartó, és nem is sírt ennyire és legalább tudott enni. Akkor adtunk neki párszor biogaia cseppet, most is megpróbálkozunk vele. Hátha segít.

De bízom benne, hogy hamar átmegy rajta, mint ahogy te is írtad második válaszoló, hogy egy hétig tartott. Mivel ugyan így volt a kislányod is, hátha a kisfiamnál is hamar elmúlik.

Köszönöm szépen, hogy írtatok!

2014. jan. 29. 12:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!