Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy tudtatok dietazni szoptat...

Hogy tudtatok dietazni szoptatas kozbe?

Figyelt kérdés
sajnos en allandoan ehes vagyok,nem eszem edeseget de a zoldsegtol gyomolcstol nem tudok jol lakni.
2014. febr. 24. 15:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem diétáztam.Ettem amit megkívántam.Így is fogytam alatta 5 kilót.
2014. febr. 24. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
38%
Szoptatás alatt ne is akarj diétázni!
2014. febr. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Magas fehérjetartalmú ételekkel. Hús, tejtermékek.
2014. febr. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
sehogy! De ne aggódj le fog menni utána... Én 24 kilót híztam, most így kb 10 hónappal a szülés után már semmi fölösleg nincs rajtam, na jó talán egy nagyon kicsi a hasamon...
2014. febr. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
en 6 honapja szultem es meg van rajtam 10kg plussz mar nem hiszem hogy lemegy magatol.
2014. febr. 24. 16:07
 6/9 anonim ***** válasza:

4-es vagyok, pedig le fog menni hidd el! Én mondjuk olyan 6 hónapig szoptattam utána már nem akarta a cict, és abban az időben még rajtam is volt 9-10 kiló körül és mégis lement pedig semmit nem csináltam azon kívül, hogy szinte egész nap hordoztam/hordozom a 10-11 kilós popókáját :))

Ja, és abban az időben ,meg főleg még az elején én is mindig éhes voltam, de aztán egy idő után ez is elmult!

2014. febr. 24. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
5-6x eszem egy nap és 3 liter vizet iszom. Tornás napokon (heti 4x) van, hogy 4et is. Szénhidrátot így nem viszel be és elég fehérjét sem. Tönköly dolgokat eszem napi min.3 étkezéshez, sok csirkét (napi szinten), tejterméket, zöldséget, gyümit (csak du.) stb. 160g ch diétát tartok, nagyon sokat fogyok vele (eddig 12kg-t szülés óta 3 hónap alatt), tejem meg annyi van, mint Dunában a víz! ? :) nem diétázni kell, hanem kiegyensúlyozottan élni és akkor lemegy, aminek le kell :)
2014. febr. 24. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Az tényleg nagyon fontos, hogy eleget igyál - olyat ami nem cukros vagy vízhajtó- egyél elég fehérjét, és mozogj!

Lehetsz éhes a szomjúságtól, fáradtságtól, unalomtól vagy rosszkedvtől.

2014. febr. 24. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem diétázni kell, hanem egészségesen táplálkozni és mozogni. Ami kerülendő: cukor, fehérliszt, krumpli, magas kalóriatartalmú gyümölcsök (pl.: banán), stb. Húsokból elsősorban sovány húst fogyassz, zöldségkörettel (esetleg rizs, köles, édesburgonya, de NE sültkrumplival). Ha napi 5-6 alkalommal eszel kisebb mennyiségeket jól fogsz lakni, nassolásra meg kiváló pl.: a kölesgolyó, csoki tilos :).
2014. febr. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!