Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Helo! Én azt akaron tudni...

Arruxx kérdése:

Helo! Én azt akaron tudni hogy a 12 hetes ultrahangon nem volt látható az orrcsontja de viszont minden más jo volt! Lehetséges hogy azért nem láta mert nem ugy fordult? Vagy kifejlödhet 18 hetesre?

Figyelt kérdés
2014. febr. 24. 20:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a dokitól kérdezd.
2014. febr. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

menj el 4D-re minél előbb!

szerintem ez olyan dolog amit itt hiába kérdezel... vagy nem jól látta vagy nem jól mérte vagy nincs. ha nincs, akkor már nem is fog kifejlődni. hátha csak rossz a mérés

2014. febr. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A 12. heti Uh-os vizsgálat nagyon fontos vizsgálat. Tarkóredő és orrcsont mérés. Ha nem látott orrcsontot - akkor én elmennék más orvoshoz is, vagy csináltatnék egy integrált v.kombinált tesztet (kb.25-30 e ft). Szerintem ha nem látta volna jól, mert a magzat nem úgy helyezkedik, akkor nem engedett volna ki az ajtón.
2014. febr. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha nincs orrcsont akkor down szindrómás baba lesz. Menj el egy másik orvoshoz.
2014. febr. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerencsére a legtöbb esetben téves riasztásrol van szó. De Érdemes többször elmenni akár másik orvoshoz is, és bizonytalan estben magzatviz vizsgálatot csinaltatni. Sajnos még manapság a célzott vizsgálatok ellenére is előfordul, hogy csak születéskor derül ki, hogy baj van. Ha rossz az afp, akkor mondogatják, hogy elavult, ha nincs orrcsont, akkor majd kifejlődik, ha nagy a tarkóredo, akkor par mm nem számít. Én a helyedben nagyon utána járnék a dolognak.
2014. febr. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
17%
Azt szeretném tudni!!!! (nem akarom, szeretném!, ha már kérdezünk valamit)
2014. febr. 25. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
18%
Na megjött a tanárnő!
2014. febr. 25. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
23%
Ja.
2014. febr. 25. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!