Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kivel fordult ez mar elo? Mar...

Kivel fordult ez mar elo? Mar 2 szer is elofordult mindketszer este, hogy a most 4 honapos babam ugy sirt, hogy eloszor tiszta voros lett. Fujta kifele a levegot es ugy lattam nem sziv vissza levegot.

Figyelt kérdés

Utana elkezdett a babam kicsit kekulni gondolom a levegohiany miatt ezekutan mintha megmervedett volna nem mozdult.Nagyon

megilyedtunk de ez kb 20-30 masodpercig tartott.Reflexbol a ferjem elkezdett levegot fujni a szajaba es akkor ujra elkezdett lelegezni.



#Fuldoklas #levegohiany
2014. febr. 25. 01:54
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Gyerekorvos mit mondott?
2014. febr. 25. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
A gyerekorvos azt mondta,hogy a hasfajas miatt kezdett el valoszinu sirni es begorcsoltek a nagy sirsastol az izmok a hasa korul es ettol nem nozsult.Levegot meg attol nem vett mert nagyon belelovalta magat a sirasba.Allitolag egy percen belul ha nem is csinalrunk volna semmit magatol is elkezdett volna lelegezni.Csak akarom tudni masnak mit mondott az orvos.
2014. febr. 25. 07:26
 3/21 anonim ***** válasza:
Nalunk a ferjem az orvos, egyszer volt ilyen, o nem csinalt akkor semmit sem, sak rafujt az arcara, es elmult. O is azt mondta, hogy ez nahyon gyakori, nem kell tole megijedni.
2014. febr. 25. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
De mi van akkor ha a gyerek 20-30 masodpercre el is ajul?Akkor mar mem eleg rafujni az arcara?Ugy halottam akkor mar ki kell nyitni a szajat es belefujjni.De allitolag a legzes magatol is vissza all.
2014. febr. 25. 10:36
 5/21 anonim ***** válasza:
Nem akarlak megijeszteni, de az öcsém volt ilyen típusú.. Ordított, kékült-lilult, bennmaradt a levegő sokáig.. aztán jó hangosan kiadta magából. Különböző ingerekre tudtuk visszazökkenteni. Ez fél éves korától 3 éves koráig tartott és leginkább olyankor jelentkezett nála, amikor nem érte el, amit akart, vagy pl. idősebb korában ha elesett, szóval fájdalom miatt stb. Hát, remélhetőleg alkalmanként fordul elő csak, vagy hamar elmúlik, ezt tudom kívánni.:) Elég ijesztő.
2014. febr. 25. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Nalunk ugyanez volt olyan 3-4 hónaposan! Nekünk azt mondta a doki, hogy hiszti! De nekünk is hasfájós volt, szóval szerintem amiatt! De szerencsére azóta nem csinálja!! Hasfajós a pici?
2014. febr. 25. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Igen sajnos hasfajos.Allitolag a has koruli izmok begorcsolhetnek a nagy sirastol es attol is lehet,hogy nem kap levegot.Nem hiszem,hogy hiszti szerintem ahoz o tul kicsi meg.Amugy sajnos az ovodaban en voltam hisztis de akkor en mar nagyobb voltam.
2014. febr. 25. 15:07
 8/21 anonim ***** válasza:
Én is hülyeségnek tartottam a hisztit :) akkor tuti h a hasfájás miatt csinalja, nekünk am az espuisan használt, azóta nem is csinált ilyet!!!
2014. febr. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Ez az espuisan ez a hasfajasra van?Ha nem akkor mire?Ez csepp?
2014. febr. 26. 02:57
 10/21 A kérdező kommentje:
Most olvastam utana latom,hogy ez a hasfajasra van.De azert koszonom mindenki valaszat.
2014. febr. 26. 03:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!