Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha az utolso mensim feb:1jén...

Ha az utolso mensim feb:1jén volt meg, és pontosan nem tudom h hány naposak a ciklusaim, de nagyábbol 30naposak, akkor mikor lehetett a peteérésem? és mikor tesztelhetek leghamarabb 10-esel?

Figyelt kérdés
ma nem birtam magammal,és csináltam egy 25ös tesztet,ami idöntuli halvány,de határozottan lehet látni +lett
2014. febr. 25. 02:03
 1/4 A kérdező kommentje:
ja és, 9.én voltunk együtt 14.én 16.án 18.án 20.án és 22.én nagyon szeretnénk bébybogyot :)
2014. febr. 25. 02:09
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha nem jön meg akkor valószínűleg terhes vagy, ha pedig megjön akkor nem..:) Amúgy jó napokon voltatok együtt kb, de ez nem jelenti, hogy terhes vagy! Várj kb egy hetet, de ha az is nega ne keseredj el mert kitudja mikor foganhatott. Na hát nekem ezzel a időntúli halvány poziról nagyon rossz tapasztalataim vannak!!:( De neked ne így legyen! Sok sikert!
2014. febr. 25. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha február 1jén volt meg utoljára, akkor nagyjából 15-16-17 körül lehetett peteérésed, jókor voltatok együtt, de sok esetben a baba nem is középidőben fogan. Szerintem várj a teszttel kb. 1 hetet, akkor már tuti ki kell h mutassa, ha pozitív.
2014. febr. 25. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
oké köszönöm a válaszokat!
2014. febr. 25. 18:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!