Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor tesztelhetek leghamarabb...

Mikor tesztelhetek leghamarabb? Ma csináltam egy terhességi tesztet, negatív lett. Menszeszem még nem maradt ki, de határozottan terhesnek érzem magam. (hányinger, hányás, undorodás a szagoktól, idegbeteg közérzet).

Figyelt kérdés
Már a második babám lesz, így nem képzelem be a tüneteket! Vagy hülye vagyok?
2012. nov. 16. 23:06
 1/7 A kérdező kommentje:
Bocsi, elnéztem a témakört!
2012. nov. 16. 23:14
 2/7 anonim ***** válasza:
akkor tesztelj mikor meg kéne jönnie. a HCG hormon addigra éri el azt a szintet amit már egy érzékenyebb teszt kimutat. egyébként a tüneteket is ez okozza ha terhes vagy :)
2012. nov. 16. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én anno a kisfiammal 5 hetes terhes voltam,amikor először + lett a teszt.:)Lehet,hogy a te szervezeted is olyan,hogy lassan termelődik a HCG,és csak később mutatja ki,akár egy érzékenyebb teszt is.Én úgy gondolom,hogy a nem várt napjától előbb semmiféleképpen ne tesztelj!Drukkolok,hogy baba legyen! :)
2012. nov. 17. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi mindkettőtöknek! Teljesen elmúlt minden tünetem, lehet, hogy csak vaklárma volt. Vagy lehet, hogy beágyazódás. Remélem, hogy az utóbbi, mert már úgy beleéltem magam! Vagy így már tuti, hogy nem vagyok babás?
2012. nov. 18. 21:43
 5/7 anonim ***** válasza:
Mikor kellene megjönnie?
2012. nov. 19. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Jövő héten kedd körül!
2012. nov. 20. 14:37
 7/7 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Sajnos ma megjött:-( Úgy el vagyok keseredve! :-(
2012. nov. 28. 20:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!