Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 15 hetesen 7350g sok?

15 hetesen 7350g sok?

Figyelt kérdés

Védőnő szerint sok, orvos szerint nem. Szerinted?

Anyatejes baba.


2014. febr. 25. 10:20
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Igen, ez a másik része! És ha sok? Ne adj neki enni, vagy mi? Hogyan gondolta ezt??

Fogyókúra, vagy ne elégítsd ki az evési igényeit? Pont letojnám! Majd hozzátáplálásnál tudsz figyelni, meg amikor rendes ételeket eszik, hogy ne legyen túlsúlyos.

Addig meg míg szopik, egyen csak:-)!

2014. febr. 25. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Érdekes, hogy ahány "ház" annyi vélemény orvosi, védőnői téren is.

Az én kislányom koraszülött volt, 2010 grammal kezdte az életet. 4 hónaposan 6800 gramm volt, a dokink és a védőnő is megdicsérte, hogy milyen szépen fejlődik, csak így tovább.

Hozzá képest a Te babád már nem sokkal nagyobb. Én tuti nem foglalkoznék azzal, ki mit mond, hanem csinálnám ami eddig is jó volt a babámnak.

A menetrend szerinti szoptatásról nekem csak jó tapasztalataim vannak, mind a 3 gyerkőcöm így szopizott, és nem votl semmi gondunk soha.

2014. febr. 25. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Mennyivel született a picid?

Kicsit soknak tűnik a súlya, de valóban, ahogy a többiek is írták, nem lehet vele mit csinálni. Később le fog állni ez a rohamos súlygyarapodás.

Én kisfiam 3800grammal született és 15hetesen 6100gramm volt :) Őhozzá képset nagy a te babád, vagy az emény volt kicsi?! :))) Ilyen korban (is) nagyon tág határok között mozog a babák normál súlya.

:)

2014. febr. 25. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
3800 grammal született.
2014. febr. 25. 12:12
 15/17 anonim ***** válasza:

Elvileg duplázni 6. hónapig "kell".

Kislányom, mint írtam 5 hónapos 6kg, 3040-el született, szóval mi kb "tankönyv" szerintiek vagyunk:-)))

Egyáltalán nem duci a babám, a védőnő ahányszor meglátja, megjegyzi, hogy de kis pufók...

Én meg nézek nagyot, hogy mi van??

Egyébként meg nem érdekel, ezik rendesen hízik, igaz lasabban, de nem fogy. Szóval, ő ilyen testalkat:-)

2014. febr. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
20%
A védőnődnek igaza van, valóban igen sok a súlya, mivel nem is túl hosszú. És valóban napi fix etetésekre kéne beállni.
2014. febr. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Ja, hadd orditson, h ehes vegulis, vagy koppants a kobakjara eves kozben, h eleg volt...
2014. febr. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!