Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jól alakul ez a hónap? Jókor...

Jól alakul ez a hónap? Jókor voltunk együtt?

Figyelt kérdés

Az alhasam már 2 napja fáj hol jobban hol kevésbé.

Más tünetem nincsen , csak még annyi hogy a bal mellem szokott fájni a jobb nem.

Van esély?



[link]


2009. márc. 15. 14:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Peteérésed biztosan volt, csak kérdés, hogy mikor. (28-án, vagy 7.-én) Viszont akármikor is volt, tuti elkaptátok! :)

2009. márc. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Most megnyugtattál , köszönöm a válaszodat.

Akkor még merek reménykedni. :-))

2009. márc. 15. 15:30
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon is jól alakul. Én már holnap próbálnék egy 10- es tesztet:) Megy a hajrá!!!
2009. márc. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Jaj köszönöm most olyan boldog vagyok.

Dm-ben tudok 10 érzékenységűt venni vagy rossmannban?

Oda megyek holnap.

2009. márc. 15. 15:35
 5/12 anonim ***** válasza:
Ez nagyon babás görbének néz ki, volt egy héttel a pé napja után egy nagy esése a hődnek - beágyazódás??? Mikor tesztelsz?
2009. márc. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

hogy mikor tesztelek ?

Ezen még nem gondolkodtam , mert félek a negatívtól , de csütre nem várom.

2009. márc. 15. 15:40
 7/12 A kérdező kommentje:
Szerintem a 17. napon volt a pém mert a doki a 12. napon 4 tüszőt látott 15mm vol a legnagyobb a 14. napon meg 17mm volt a vezető és rá 3 napra esett le nagyon a hőm abból gondolom hogy akkor repedt meg de ha így van és babás leszek akkor azt csakis a cickafarnak meg a málnalevélnek meg a palástnak teáknak meg a folsavnak meg az e vitaminnnka köszönhetem mert a closty nekem nem segített.
2009. márc. 15. 15:43
 8/12 anonim ***** válasza:
Há mit is mondhatnék,mindik ilyen görbéröl álmodtam,csak gratulálni tudok,olyan,mint a nagy könyvben meg van irva.Ebböl tuti baba lesz.
2009. márc. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Jaj de igazán nagyon aranyos vagy.

Köszönöm szépen.

Remélem igazatok lesz és tényleg baba a párom névnapjára nem várom és remélem aznap lesz egy poz tesztem is amivel meglephetem.

2009. márc. 15. 17:05
 10/12 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó.

Miért , milyen a görbéd?

Nagyon rossz?

2009. márc. 15. 17:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!