Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A baba hány hónapos koráig...

A baba hány hónapos koráig használtatok pihenőszéket? Melyiket ajánljátok?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


Ha valami mást ajánlatok azt is szívesen veszem.



2014. febr. 28. 12:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekünk az óceános FP pihenőszékünk van. Rendeltetésének megfelelően 7 hónapos koráig használta. Emellett állt fel először, azóta nem hajlandó beleülni, csak oldalról játszik a halakkal. 10 hónapos most a fiam. Egyébként nekünk bevált, strapabíró és egyszer sem kellett benne elemet cserélni.
2014. febr. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mi 3 honapos kora ota hasznalunk neki pihenoszeket,most 9honapos es meg mindig szeret benne uldogelni. A mienk az elso kephez hasonlo.
2014. febr. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

[link]

nekünk ilyen volt, csak nem rózsaszín.0+ tól használtuk, addig amíg kúszni-mászni és forogni nem kezdett.


Én az elsőt venném, ha jól tudom az később babafotelként is használható, legalábbis a FP Nőj Velem babafotel, ami pont ugyanígy néz ki, az 18 kg-ot bír. A miénk 9 kg-ra volt limitálva. Amúgy meg ugyanígy rezeg, zenél, meg hintáztatható a miénk is.

2014. febr. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nekünk Chicco Caddy Enjoy pihenőszékünk van, ebben eszik a fiam, evés után míg el nem fárad, ebben játszik, kényelmesebben is érzi magát benne mint fekve.
2014. febr. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
előző vagyok, most 4,5 hós a fiam, 2 hónapja használjuk
2014. febr. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!