Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig használtátok a légzésfi...

Meddig használtátok a légzésfigyelőt? Akinél volt riasztás a baba hány hónapos korában jelzett be utoljára?

Figyelt kérdés
4,5 hónapos a babám, eddig nem volt semmi gond de ma hajnalban arra keltem, hogy sípol a légzésfigyelő. Mire bementem már felkelt a hangjára a kicsi. Elemet nemrég cseréltünk és azóta is működik rendesen, szóval nem készülékhiba volt. Azt hittem ha eddig nem volt gond már nem is lesz ilyen. Meddig érdemes/ kell erre figyelni?
2013. máj. 23. 07:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hát azt hiszem nekünk a védőnő azt mondta,hogy 6 hónapos koráig nem árt... 6 hónaposan szereltük le az ágyáról,de használva kb soha nem volt,ugyanis nem tudom,hogy miért,de ha be volt kapcsolva nem aludt a lányom... ha el is aludt,max fél óra és felkelt,és ezt játszottuk. Ha nem volt bekapcsolva,akkor gyönyörűen végig aludta az éjszakát. Mai napig nem értem,mi lehet az összefüggés. :O Unokahúgomnál is egyszer besípolt, de semmi baj nem volt,mármint ugy értem hogy ahogy elkezdett sípolni,egyből felébredt rá a kicsi. Azt hiszem ők is féléves korukig használták
2013. máj. 23. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
20 hónapos a fiam és még nem mertem kivenni alóla. Neki gond volt a légzésével születésekor, és egyszer jelzett itthon 2 hónapos korában, de túl érzékenyre volt állítva, nem volt valódi oka. Viszont nagy hasznát vettem a riasztásnak, amikor a fiam kimászott a kiságyból...szóval még marad alatta, elfér.
2013. máj. 23. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
1éves koráig simán ott volt....soha nem riasztott de nekem nagyon megnyugtató volt...a második babám koraszülött lett nála valószinüleg még tovább hagyom
2013. máj. 23. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anyács ***** válasza:
49%
18 hónapos a kislányom, és már vagy két hete nem használom, mert tönkrement (hála). már fél éve rosszul működött, nem érintkezett jól a zsinórja, úgyh néha néha bejelezett, de tudtam, hogy miért.
2013. máj. 23. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nekünk elsö lányomnál állandóan jelzett az elsö idökben. Ki is hagyott a légzése, de minden rendben volt, ö olyan lassan levegö vevö volt. 3 hós korában eltünt a sipolás. Kb 8 hós koráig használtuk, ezek után már nem.


Második lánymonál soha nem riasztott, nála 6 hósan vettük ki.

2013. máj. 23. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
10 hónapos lányomnál éjszakára még mindig használjuk.Sajnos nálunk már jelzett valósan,olyan 1 hónapos lehetett a lányom.:(
2013. máj. 23. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
11,5 hónapos a fiam, kb. 3 hete vettük ki, mert elromlott. 1x sípolt be még újszülött korában, de csak mert rosszul volt beállítva.
2013. máj. 23. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nálunk 2x jelzett eddig, amikor lemászott róla a lányom.

2 szintes házban lakunk, nekem megnyugvás, hogy bekapcsolom és a bébiőrrel figyelem, nem kell beszaladgálnom hozzá. Most 6 hónapos, még nem tervezem kivenni alóla.

2013. máj. 23. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mi úgy emlékszem 7 hónapos koráig használtuk. Egyszer jelzett, mert lemászott róla.
2013. máj. 23. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

5,5 hós, még használjuk. Egyszer sípolt be 2,5 hós korában, de nem tudom miért, mert nem volt Hála Istennek semmi gond.

Szerintem 8 hónaposan már kiveszem alóla.

2013. máj. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!