Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák akik használtatok...

Anyukák akik használtatok koszmó elleni sampont (Babe) Mennyi idő alatt jött le a koszmó a baba fejéről?

Figyelt kérdés

Hogyan használtatok a sampont?


Mi egy jónapja hasznaljuk de a feje tetejénél a kutacsánál nem akar lejönni...

Lehet rosszuk hasznaljuk?

Kapargatni kell hogy lejojjon? De a kutacsanal nem szabad nem?


2013. ápr. 12. 21:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! Nekunk 3 nap alatt leszedte a koszmot,igaz en atdorzsoltem hajkefevel neki mosas utan. Szerintem ezt te is megteheted,ha mashogy nem jon le. Nem kell durvan,csak tobbszor athuzni a hajkefet a kis fejen,kicsit eroteljesebben. De lehet nektek kombinalni kene az olajozos modszerrel,fogalmam sincs. Hagytad hatni a sampont? Kicsit rajta kell hagyni a buksijan,kb 3-5 percet.
2013. ápr. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem a gyerekorvos tanácsolta: Még szárazon (amikor vetkőztetni kezded) dörzsölj szét a koszmós részen egy borsónyi/mogyorónyi Babe sampont. Ez az 1-2 perc sokat számít.

Ezt követően megfürdeted, és a fürdés végén egy vizes mosdószivaccsal/fürdetőkendővel letörlöd, lemosod. Naponta, kétnaponta alkalmazd ezt, és a legmakacsabb koszmó is eltűnik.

2013. ápr. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat

Nekem a védőnő azt mondta fogkefével dörzsölje...de ahhoz képest hogy fiú hosszú a haja és a fogkefe kitepte a hajat

2013. ápr. 12. 21:40
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem ezt a vedono ajanlotta es bevalt: furdes elott kend be a baba fejet babaolajjal, majd par perc mulva puha kefeju babafesuvel fesuld neki ellentetes iranyba. 2-3 nap alatt eltunik az egesz. Figyelj arra ha sapit adsz ra az jol szellozo legyen , ne izzadjon bele. Bocs az ekezetekert:)
2013. ápr. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az én kisfiamnak is hosszú volt a haja. Én a babahajkefét használtam + Babe sampont. Amikor már habos volt a sampon a fején, akkor a babahajkefével átdörzsöltem a koszmós részt. Pár nap alatt helyrejött.
2013. ápr. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én vettem koszmó fésűt, ezzel átfésültem fürdés után és nagyon szépen lejött. Ilyesmi fésűt vettem:


[link]

2013. ápr. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!