Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen orcseppet, orrsprét...

Milyen orcseppet, orrsprét használsz 1 év körüli babádnak?

Figyelt kérdés
És ha köhög mit ír fel a doki neki?
2014. febr. 28. 19:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Nasivint használok alvás előtt, egyébként maximum sósvizes orrsprét. Amroxolt javasol mindig a doki köhögésre. Sinupretet szoktam még adni neki, ha náthás vagy köhög.
2014. febr. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nasivin baby-t kap reggel, és este, napközben tengervizes orrsprayt használunk. Köhögésre reggel 1/2 tasak Fluimucil 100-as, és Teopylin kúp. Este Calcimusc, és Fenistil cseppek.
2014. febr. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
tengervizes orrspray, ezen kívül mást soha nem használtunk még
2014. febr. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 lcs ***** válasza:

tengervíz orrsray, utána orrszívás - nasivin (de nasivin max 3 egy nap). minden orrszívás előtt tengervíz.

3 napig 3x fél ampulla kálcium, köhögésre sinupret (ha hurutos a köhögés), mert a köhögés általában a visszacsurgó takonytól van ilyenkor sajnos, arra meg csak az orrszívás van :(

2014. febr. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Orrszivashoz sterimar-t utana meg nasivint szoktam cseppenteni. Van egy garasone vagy lehet hulyeseget irok mi a neve de erre emlekszem hirtelen ezt irta fel a doki ful-szem csepp...total kiakadtam mikor megvettem, vissza is vittem h nem jot adtak, kiderult h orrba is lehet hasznalni es nagyon jo ra.
2014. febr. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Még nem szedtünk antibiotikumot. Eddig a Sterimar baby, orrszívás, Nasivin baby, Sinupret, Cebion, Flavon lekvár elég volt. 20 hónapos. Még nem köhögött.
2014. febr. 28. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Még az én lányom sem kapott antibigyót, így arról nem tudok nyilatkozni.


Sterimart, vagy anyatejet fújok be neki orrszívás előtt utána nasivin sanftot.


Köhögni egyszer köhögött és Stodalt kapott.

2014. márc. 1. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat!

Ő 2,-ik baba aki mindent összszed az oviba járó bátyjától(mégha a nagytesó nem is beteg de ő hazahozza a kicsinek)és hát brutálisan köhög!

Én is tengervízes orrsprét fújok leszívás előtt mindíg utánna meg 3x 1 nap nasivin!

Köhögésre mondta a doki,hogy mehet az ACC100 fél tasak 2x ami a nagytesónak van itthon!

Csak kíváncsi voltam ki mit használ,kinek mit ír a doki!

2014. márc. 1. 11:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!