Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek ha nem kakil a...

Henike88 kérdése:

Mit tegyek ha nem kakil a babám csak hőmérő segítségével?

Figyelt kérdés

Négy hónapos kislányom csak hőmérő segítségével tud kakilni. Próbáltam már a kamilla teát, leavolac szirupot, őszibarack levet, őszibarackos babaételt, tornáztatni, de semmi nem használ. Most a Mira babi vizet adom neki 4. napja, de eddig ez sem használt. Félek hogy rászokik a hőmérőzésre, vagy már rá is szokott? A kakija nem kemény sárga színű. Anyatejet és Milumil tápszert is eszik, tápszert naponta kb. 300 ml-t eszik.

Kérem ha valaki tud segítsen.

A hasznos válaszokat előre is köszönöm.



2014. márc. 1. 08:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
72%

Pici baracklé?:-) (hipp)

Ha 1 hétig nem kakil még akkor sincsen gond!

De a hőmérőzésből ne csinálj rendszerességet, mert hozzá fog szokni!!

2014. márc. 1. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Az enyémek nem kaptak tápszert, úgyhogy csak tippelni tudok: nem lehet, hogy másik fajta tápszerrel nem lenne ilyen probléma?
2014. márc. 1. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Próbálatam a baracklét, de nem használ. (minden nap adok neki egy kicsit.) Eddig nem volt baj a tápszerrel.

Sajnos csak lázmérő tud segíteni neki a kakilásba, ha nem segítek nagyon sír.

2014. márc. 1. 09:28
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Azt probaltad már, h torlokendovel kicsit, finoman megnyomkodod a zaroizmat? Mégsem homerozes es talán ez az inger elég lenne neki h kakailjon.

Az én babám is ilyen volt, aztán anyukám megmutatta ezt. Nekünk így is sikerült kakilni. :-)

Egyébként, szerintem ha nem kemény a kakija 4 nap után sem, akkor nem feltétlenül szorulasos a babad... Lehet h hasznosít sokmindent abból amit megeszik, nem? Igaz akkor nem sírna...

Próbáld ki amit írtam, hátha segít!

2014. márc. 1. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Szia!

Ki fogom próbálni. köszönöm

2014. márc. 1. 09:39
 6/12 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez volt a probléma, sajnos nem tudtam szoptatni és tápszeres megoldást kellett használni. Sajna a tápszer túl keményt produkált neki ezért lecseréltük és azóta semmi gond! Tápszerrel volt gond.
2014. márc. 1. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Eddig is ezt a tápszert kapta, nem kemény a kakija.

Ti milyen tápszert etetek?

Most milyet esztek?

2014. márc. 1. 09:51
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Anyatejesem szinten nem kakil, szoval nem a tapszer az oka - o is 4 hos, bar amiota hazajottunk a korhazbol, mar igy van. Nalunk mondjuk bevalt a laevolac, minden masnap kakiltatjuk, aznap delelott kap kb 13ml-t. 5ml-t ir a papir, de azt mondta a doktorno, h ki kell tapasztalni, neki mennyi hatasos. Hat ennyi. Este 6-kor lesz nalunk ebbol mindig kaki. Most, h 4hos, en is adom neki a barackot, de nalunk sem hasznal...
2014. márc. 1. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi is szenvedünk vele. Már a kórházban is lázmérőzték, miután egész nap sírt. Amíg anyatejes volt csak, akkor is probléma volt, most kap már pótlást de a probléma ugyan az. Talán 3hónapos kora óta van egy kis változás, már többször sikerül neki magától. Nagyon sokat tornáztatom, kap biogaia cseppeket is. De még igy is van, hogy nagyon szenved és segítenek kell neki. Ugyan úgy szenved a higabb széklettel mint a normálissal. Nekem azt mondta a doktornőnk, hogy ha szenved nyugodtan lehet csinálni. Nem fog hozzá szokni. Szerinte ez nálunk addig fog tartani amíg nem kezdem el a hozzátáplálást. Hát nemsokára kiderül, most lesz 4hónapos.
2014. márc. 1. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Engem mindenki azzal ijesztget hogy hozzászokik és majd nem fog tudni másképp.
2014. márc. 1. 13:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!