Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ismeritek a Momert 1755...

Ismeritek a Momert 1755 digitális hőmérőt? Mi már az első fürdetésnél sem tudtuk használni. Van valami trükkje vagy "csak" elromlott?

Figyelt kérdés

A meleg vízben is (38 °C) folyamatosan csak 21,7 °C-t mutatott, percekig, félórákig... A használati utasítása szerint kicseréltem az AAA elemet benne, hátha az gyenge. Most elemcsere után --.- °C érték van a kijelzőjén, órák múlva is. Az elem éjszakára történő kivétele sem segített.


Nincs meg a blokkja, anélkül nem tudjuk visszavinni a boltba. Vagy a gyártó/forgalmazó anélkül is kicserélné?


Leírása itt:

[link]



2013. jan. 15. 13:03
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Off.

Nem kell semmit csinálni vele elvileg. Nekem 2 gyereket szolgált ki, és semmi baja nem volt, évek múlva romlott csak el.

Szerintem hibás a hőmérőtök! Mennyibe került?

2013. jan. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

2650,- Ft


[link]

2013. jan. 15. 20:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!