Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másfél év körüli babától...

Másfél év körüli babától kellett valakinek közületek távol lenni kb. öt napig kórház miatt?

Figyelt kérdés
Szóval most 10 hónapos a lánykám de lesz egy pajzsmirigy ciszta műtétem. Doki azt mondta még kb. fél évet várhatunk, addig had szopizzon csak. De már most félek mi lesz vele. Volt valaki hasonló helyzetben? Hogy bírta a pici? Nemsokára megyek talp reflexológiára hátha az segít és nem kell műteni, bár nem igazán bízom benne.
2014. márc. 1. 10:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Másfél éves volt a kisebbik lányom, amikor a testvére született, 3 napig voltam kórházban. Apjával, nagymamával jól megvolt, nem sokat érzékelt a dologból. Naponta meglátogattak. Jól viselte.
2014. márc. 1. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Már 10 hónaposan is ott lehetne hagyni a mamákra, ha nem szoktatod ahhoz, hogy csak veled legyen. Még van időd, hogy megszokja a nagymamákat.
2014. márc. 1. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
köszi :) ez megnyugtató
2014. márc. 1. 10:20
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem szoktatom direkt magamhoz, de a mamák messze laknak így ritkán látja őket. A férjemmel viszont egész jól el van, de sokszor ha felébred éjjel csak én tudom megnyugtatni annyira sír. Pedig apa is próbálkozik.
2014. márc. 1. 10:22
 5/13 anonim ***** válasza:
nem lesz baj!!a másfél évesek már nagyon okosak,sok mindent megértenek,17 hónapos volt a lányom,mikor született a tesó és 7 napot voltunk kórházban,de nagyon megértette,h mi a helyzet,pedig nagyon anyás volt..
2014. márc. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

1,5 éves volt a lányom, mikor elmentem barátnőkkel 3 napra kirándúlni.

Észre sem vette hogy nem vagyok ott.

Nagyon jól elvolt az apjával

2014. márc. 1. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
köszi szépen :) Most még olyan nehéz elképzelni hogy észre sem venné hogy elmegyek, de tényleg nagyon sokat tudnak változni hetek alatt is.
2014. márc. 1. 12:59
 8/13 anonim ***** válasza:

1,5éves volt a fiam, és 1hetetr voltunk a hugával bent a kórházban. Igaz bejött megnézn a hugit, meg engem, nem viselte meg, hogy nem vagyok vele.

Előtte is, azóta is lát eleget:)Sőt, amikor anya nincs, és apa esetleg mást is enged, akkor az igazán jó móka.

2014. márc. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
A nagylányommal 3 napig voltam bent mandulaműtét miatt. A kicsi akkor 11 hónapos volt. Simán kibírta a 3 napot, apa szabit vett ki. Ráadásul akkor még volt napi egy-két szopi is, de már nem komolyak. Amikor hazamentünk úgyanúgy megvolt a napi egy-két cicizés. Mintha semmi em történt volna.
2014. márc. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
6 hónapos volt a kicsi mior a 3,5 éves nagytesóval orrmandula műtét miatt 3 napra kórházba kellett feküdnünk!
2014. márc. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!