Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elkapta valakinek az 1 év...

Elkapta valakinek az 1 év körüli babája hányás hasmenés járványba? Megúszta kórház nélkül?

Figyelt kérdés
nagyobbik lányom beteg és tuti elkapja a kicsi is.mit adjak majd neki illetve mire figyeljek?mikor kell kórházba menni vele?
2010. jan. 9. 08:33
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi Mikulásra ezt kaptuk:(,

december 6.án az egsz családon átment.De csak 1 napig tartott.

Az 5 éves kisfiam hozta haza az oviból,a pici 1 évesem 2x hányt,de hamar túl tette magát rajta,attól függetlenül egész nap úgy viselkedett,mint máskor.

Ne kapjon tejet,tápszert(ha ezeket issza),főzzél apróra vágott krumplit,sóval ,legyen otthon sós keksz,és igyon annyi teát,amennyi jól esik neki,erőltetni nem szabad!


Ha jobban van,úgy is kívánni fogja a több folyadékot!

2010. jan. 9. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi.MÉG szopik, azt lehet ugye?
2010. jan. 9. 09:43
 3/6 anonim ***** válasza:
Az anyatej még védi is! Ha véletlenül elkapná,szoptasd sűrűbben, hogy pótlódjon a folyadékvesztés!
2010. jan. 9. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az anyatej pont annyira védi mint esetleg a tápszer.

Bocs az offért.

2010. jan. 9. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kisfiam 15 hónaposan kapott el valami hasmenéses nyavaját. Szinte egész nap a cicin lógott, másnap vittem dokihoz mikor mondtam, hogy 20 kakis pelusig számoltam rendesen elszörnyülködött és azt mondta valószínű azért nem került kórházba, mert a szopi megvédte a kiszáradástól 3-4 nap alatt meggyógyult. Ha elkapja az a legjobb, ha ahányszor csak kéri mindig megszoptatod. Mindenképp adjál neki sós kekszet vagy ropit nekem ezt javasolta a doki.
2010. jan. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

első vagyok,

már nem kap anyatejet,

de ha azt kívánja a te babád,akkor egye azt!

2010. jan. 9. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!