Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4honapos babak anyukai!...

4honapos babak anyukai! Titeket mostanaban milyen kerdesek foglalkoztatnal a babaval kapcsolatban?

Figyelt kérdés
2014. márc. 1. 11:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mikor nem kel fel éjszaka enni? Mikor fog többet gagyarászni, hangosan nevetni?
2014. márc. 1. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Enyem is kel. 1x vagy 2x. +kb orankent kell rajta rendezni valamit (cumit a szajaba, megforditani) aztan tovabb alszik. De ehhez nekem at kell menni hozza...
2014. márc. 1. 12:10
 3/11 anonim ***** válasza:

Az, hogy rendesen fejlődik e? Kell e már átfordulnia. Egyébként 4 vagy 5 hetes volt, amikor egyszer csak a hasáról a hátára fordult, és azóta nem csinálja. Vajon miért nem? Nagyjából ezek :)

Kedves kérdező! Téged milyen kérdések foglalkoztatnak? :)

2014. márc. 1. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem egy hét múlva lesz 4 hónapos a fiam. 2napja motorosnak a fogai, állandóan nyálzik és mindent rágja. Engem most ez érdekel leginkább, hogy ez meddig fog tartani. Mert már most szenved vele. Mi lesz később. Ő már szépen fordul a hasáról a hátára. A legújabb mutatványa, hogy fel akar ülni. Jól megdolgoztatja a has izmát. :)
2014. márc. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Bocsánat a sok elírásért telefonom mindent átírt....
2014. márc. 1. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem az a legnagyobb dilemmám,hogy hogyan öltöztessem fel sétáláskor.A héten vissza kellett fordulnom sétálásból és átöltöztetni a lányom tavaszi polár kabátba,mert szégénynek melege volt az overálban.Utána már aludt,mint a bunda.Más anyukák meg furcsa szemmel néztek mikor meglátták,hogy már így öltöztettem,nekik meg overálban+bundazsákban van a babájuk.Pedig nem volt hideg, 13-14 fok volt.
2014. márc. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
A fiam egy hete (egyik naprol a masikra) vihancolni kezdett szopizas kozben. Nezelodik, ramnevet, ilyesmi. Es ugy erzem igy nagyon keveset eszik. Ejjel potolja, mert akkor sotet van es felalomban van. Akkor szepen eszik es sokat. De hat nem lesz ez ugy jo, ha igy marad... Nekem mist ez a legnagyobb bajom.
2014. márc. 1. 14:10
 8/11 A kérdező kommentje:
En is a teli zsakot adtam eddig, de nem teszem ra a sok takarot...
2014. márc. 1. 14:12
 9/11 A kérdező kommentje:
A nyalzas ismeros. Kb 1,5 honapja egyfolytaban elokeben van ws cserelgetem, mert hamar atazik. Okle a szajaban. De fog meg sehol. Szerdan toltotte a 4. honapot.
2014. márc. 1. 14:14
 10/11 anonim ***** válasza:

Legnagyobb gondunk most az evés, össze-vissza eszik, nappal nagyon cirkuszolva, 30ml után elkezd sírni vagy vigyorászni. Éjjel megint sokszor kel,de csak egyszer eszi meg a kellő mennyiséget.

Nagyon várom már azokat a pillanatokat amikor már többet fog kacagni. Nagyon szeretem hallani a kacagását.

Sokszor elmélkedek,hogy kell e már fordulnia a hasára vagy nem, és vissza. Gondolkodom már a hozzátápláláson is.

2014. márc. 1. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!