Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elhúzódó betegség vagy valami...

Elhúzódó betegség vagy valami más okozhatja az esténként előjövő csúnya köhögést?

Figyelt kérdés
Február elején volt beteg, akkor köhögött is, kapott köptetőt, de a köhögés nem múlt el, csak annyit változott, hogy este lefekvés után jön elő, kb egy félóráig tart, de nem folyamatos, inkább hurutos jellegű. Most voltunk 18 hónapos oltáson, mondtam az orvosnak a köhögést, megnézte, meghallgatta, de nem mondott semmit. Eddig semmilyen légúti panaszunk nem volt. Létezik, hogy ilyen nehezen múljon el egy megfázás miatti köhögés? Van valami házi praktika, amivel meg tudnám könnyíteni a lefolyását?

2014. márc. 1. 13:20
 1/2 anonim ***** válasza:
A köhögés sokáig elhúzódhat. Én a lányommal jártam hasonlóan, már semmi tünet nem volt, csak néha köhögött. Neki a Stodal mulasztotta el.
2014. márc. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
nem lehet hogy a szobája túl száraz??lehet párásítani kellene!Csak nem lehetnek azok a hörgők még teljesen tiszták ha köhécsel!A Stodal tényleg jó!
2014. márc. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!