Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 hetes babátok, ha fel van,...

2 hetes babátok, ha fel van, kiveszitek a kiságyból, vagy hagyjátok ott nézelődni?

Figyelt kérdés
2009. dec. 12. 13:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy ideig hagytam, de aztán kivettem és nem hagytam ott egész napra. Amíg nézelődik örülj, hagyd, hadd ismerje meg a kiságyát. Aztán ha elkezd nyűglődni, akkor vedd csak ki.
2009. dec. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Amíg elvan, addig hagytam. Ha szól, hogy unalmas, akkor vettem ki. (Később sem tudod mindíg kikapkodni, meg kell szoknia, hog yelfoglalja magát.)
2009. dec. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
71%
hadd nézelődjön kicsit. Ha elkezd helyezkedni, nyűglődni, akkor vedd fel, de nem kell egyből felkapkodnod. Ha így teszel nem fogsz mellette elvégezni semmit sem, mert nem lesz rá időd.
2009. dec. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Örülj neki,ha elnézelödik :) Az enyém mikor kinyitotta a szemét rögtön üvölteni kezdett. Ö ennyi idösen nem maradt el egyedül. Tehát hagyd,hogy nézelödjön.
2009. dec. 12. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

nekem 11 napos a babám, és a dli szopi után, most már 3. napja nézelődik a kiságyban. csöndben elvan.

Ne vedd föl, csak ha nyűglődni kezd, mert tényleg nem tudsz majd semmit megcsinálni a babától


2 gyerekes anyuka

2009. dec. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Szia! Nekünk 3 hetes a babó, és a napokban próbáljuk azt tartani (több kevesebb sikerrel) hogy ha lerakjuk az ágyba, és nézelődik, akkor örülünk, utána nyűgösködik, van hogy ordít, akkor megnyugtatjuk, aztán megint elvan egy kicsit, aztán megint. Reméljük egy idő után elalszik.


Valamikor kicsit lelkiismeretfurdalásom van, hogy evés, pelusozás után beteszem az ágyba nézelődni, ahelyett, hogy játszanánk. De úgy gondolom, még túl pici a sok ébrenléthez, remélem még elég neki a pelusozás alatti "játék".


Ha meg felébred, nálunk nincs nézelődés: nyöszörgés van, aztán meg sírás a cici után. Ki kell venni egyből, méricskélés, infacol, aztán cici. Csak utána kerek a világ.

2009. dec. 12. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

XD

nem is volt a kiságyban, mert állandóan üvöltött hetekig.

kézben is. mindenhogy.

2009. dec. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm a válaszokat.csak néha lelkiismeret furdalásom van,hogy csak evés,tiszta pelus,aztán berakom az ágyba.csak tényleg nem akarom elkapatni.
2009. dec. 12. 17:06
 9/11 anonim ***** válasza:
Ilyen kicsi korban még lehet hagyni nézelődni, én kb. 1 hónapos kora óta kiviszem a nappaliba ha fent van. Olvastam valahol, hogy az ágy alvásra való, nem játékra, ezért nálunk a kiságyban nincs játék sem. Most 3,5 hónapos és teljesen tisztába van vele, hogy ha berakom a kiságyba akkor alvásidő van és magától elalszik. 2 hónapos kora óta átalussza az éjszakát.
2009. dec. 13. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Utolsónak: attól még, hogy csak alváskor van az ágyban a baba nem feltétlenül jelenti, hogy végig is alussza az éjszakát Nektek szerencsétek van, de szerintem semmi köze a kettőnek egymáshoz. Gondolj csak bele: pl. ha éjszaka közepén ő úgy gondolja, hogy elég, ennyi volt az alvás és msot már játszani akarok, akkor valószínű nem fog elnézelődni a kiságyában, hanem rögtön ordít, hogy anya gyere és vegyél ki, játszani akarok. Legalábbis nálunk meg így sült el ez a dolog.
2009. dec. 13. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!