Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Túlzás már az overál mászkáló,...

Túlzás már az overál mászkáló, földön fetrengő 15 hónaposnak?

Figyelt kérdés

Ha overál nélkül viszem kabátban, akkor a keze jéghideg lesz és fázik, de a kesztyűt nem tűri.

Ha vékonyan öltöztetem és overált adok rá, akkor meg hülyén érzem magam, nem tudom, más ilyen korút hogy öltöztetnek.

Az is igaz, hogy néha szaladgál, néha meg csak lefekszik a fűben, vagy ücsörög, ami még nem túl meleg.


2014. márc. 2. 10:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha fazik akkor oltoztesd fel, nekem 13 honaposom mar csak egy vekonyabb kabatban van es egy mellenyt adok a tetejere. Mar veknyabb sapi es a nadrag se vastag de van alatta harisnya. Sportcipovel. De ha fazos lenne feloltoztetnem nem erdekelne ki mit gondol. A lanyom nagyon izzados ezert nincs bebugyolalva nagyon. :-)
2014. márc. 2. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy konkrétan nálatok, amikor épp kiviszed milyen az idő. Nem mindegy, hogy 3, vagy 16 fok van. A mi 18 hónapos lányunk ma délelőtt overálban volt kinnt, nálunk 9-kor max. 5 fok volt. Rajtunk is a téli kabát volt és nem volt melegem. Délután szerintem nem fogom már ráadni.
2014. márc. 2. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Olyan ruhát adj a gyerekre ami neki jó, ne attól függjön az öltözéke, hogy a "falu" beli embereknek mi tetszik. Ha fázós akkor akár 2db overálba is kiviheted, ha meggyullad az overálban akkor pedig adj rá vékonyabb ruhát. Ki a fene látja, hogy az overál alatt pucér e a gyereked, vagy még az alatt is van 5 réteg. Én egyébként 1 évest overálban viszek ki és alatta harisnya, bady és egy vékony pulcsi van. 1 hónapja vettem neki ezt az overált, jövőre már úgy sem lesz jó, akkor legalább most hordja el :D
2014. márc. 2. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
15 éves lányom már egyedül megy, de kint általában nem nagyon mer. Van, amikor ő is le akarna ülni az udvaron, multkor kis pokrócot tettem alá és abban homokozott. Ma így vittem ki: hosszúujjú body, pulcsi, harisnya, nadrág, zokni, cipő, egy tavaszi kabát és egy véknyabb sapi. Nálunk 10 fok körül van és enyhén fúj a szél
2014. márc. 2. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Utolso nem 15 honaposat akartal irni? :D
2014. márc. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!