Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hónaposnak overál, vagy...

5 hónaposnak overál, vagy beköthető bundazsák?

Figyelt kérdés
Gondban vagyok!Men tudom eldönteni,hogy melyiket vegyem.Az a baj ,hogy nem nagyon állja magán a sok göncöt.Meg ha bemegyünk egy boltba ,ugye melege lesz és nyűgös!Most van egy nem beköthető bundazsákunk,de valamit vennem kell,amit be tudok kötnia hordozóba,babakocsiba.Ti melyiket ajánlanátok?Link is jöhet esteleg!Köszi előre is...
2010. nov. 26. 09:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Ha veszel egy jó vastag beköthető zsákot, abban tud mozogni, és nem kell legalább agyon öltöztetni szegényt.

Nekünk quinny van, be lehet húzni a buksijánál is és tényleg csak a szeme van ki belőle, kesztyű nélkül is meleg volt benne ma reggel a kezecskéje, pedig nálunk -5 fok volt.

2010. nov. 26. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
zsákot babakocsiba, hordozóba nem tudsz bekötni, mert a két lába között is jön fel szíj. azt meg nem tanácsos kihagyni, mert akkor simán kicsúszik a gyerek.
2010. nov. 26. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
De van beköthető zsák,ami lyukas hátul,vagy én tudom rosszul???
2010. nov. 26. 09:44
 4/13 A kérdező kommentje:
Kedves első!A quinny zsák bármelyik kocsiba jó lehet?Hogy kötöd be?
2010. nov. 26. 09:45
 5/13 anonim ***** válasza:
Nekem beköthető zsákom van, úgyhogy van olyan is!
2010. nov. 26. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

"zsákot babakocsiba, hordozóba nem tudsz bekötni, mert a két lába között is jön fel szíj"


szabvány a babakocsizsákoknál, hogy 5 pontos biztonsági övvel beköthetők legyenek babakocsiba, hordozóba.

tehát megvan nekik a hely, ahol át lehet füzni a biztonsági övpántot a zsákon.


(Első vagyok)


A quinny beköthető mindegyik babakocsiba tudtommal, én sem quinnyel, hanem peg peregoval használom még plusszba a lábzsák alatt

2010. nov. 26. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
ÁHÁÁÁÁÁ!Nagyon köszönöm!Akkor olyat veszek!És még arra válaszolnál,hogy mit adsz alá a babára?
2010. nov. 26. 10:09
 8/13 anonim ***** válasza:

Én a zsák alá hosszú ujjú body, harisnya, vékonyabb nadrág és pulcsi.

A mi zsákunk iszonyat meleg!

2010. nov. 26. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

ááá, várjatok

babazsákról vagy bundazsákról beszélünk.

Elsőbe a babát teszed(kabát és overál helyett)

másodikat a babakocsiba kötöd be, és abba teszed a babát kabátban, overálban, stb, tehát lábzsák helyett van.

2010. nov. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

na akkor ez beköthető bundazsák!De mit adtok a babára alá -5--10 fokban?

[link]


[link]

2010. nov. 26. 14:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!