Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy kell bevezetni a bolti...

Hogy kell bevezetni a bolti tejet a gyermek étrendjébe? Ha megváltozik a széklet szine pl zöld akkor azt jelenti lehet érzékeny rá?

Figyelt kérdés
2014. márc. 3. 11:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Az enyémeknek 9-10 hónapos koruktól kezdtem el adni a bolti tejet.Egyszerűen nem voltak hajlandóak a tápszereket megenni.Pedig próbálkoztunk mindennel.És mind a 3 ezt csinálta. :) Én először felesbe adtam a tápszerrel,1 hétig.Utána már csak a tejet. 1 évesek elmúltak,utána már kakaónak csináltam meg,majd vettem házi tejet,azt először hígítva vízzel,forralva.Mikor láttam,hogy bírják,utána víz nélkül forralva.
2014. márc. 3. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én úgy csináltam, 15 hónapos korában, hogy reggelente adtam neki, először csak keveset, 50 ml-t, aztán minden nappal egyre többet. Amikor reggeli adag már 2 dl volt, akkor mertem csak éjszakára adni neki. Mert nálunk gondjai voltak az anyatejjel, fájdogált tőle a pocija és éjjel is rosszul aludt (bár ez csak utólag derült ki, mert én inkább laktózérzékenységre gyanakodtam). De a tehéntejtől semmi baja, és már volt jónéhány éjszaka is, amit átaludt. Szóval lényeg a fokozatosság. Én házi tehéntejet még nem adok neki egy jó ideig, talán majd 3 éves kora felett.
2014. márc. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!