Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adnátok erre a problémára...

Adnátok erre a problémára homeopátiás golyókat, vagy ez még nem olyan vészes?

Figyelt kérdés

amúgy a tégelyből hogyan veszem ki a golyókat? mert én kinyitottam a kupakját, de nem akar kijönni nekem egy golyó sem.


a probléma az, hogy 4,5 hónapos babám harmadik napja elalvás után 30 perccel felébred sírva, majd visszaaltatom. Majd megint felébred, kb. 2x. Ez 1 órán belül van. Aztán hajnalban 2-3 fele is felsír, majd 4-5 fele is felsír. Nem kell visszaaltatni, mert visszaalszik egyből, elég ha mondjuk, hogy ssss. Eddig aludt ébredések nélkül.


nem lehet éhes, az kizárt.


segítenétek neki valamilyen homeopátiás golyóval?



2014. márc. 4. 09:11
 1/9 anonim ***** válasza:
nem a csavaros? tekerni kell azt a fönti részt és ugy adagolja, elvileg rá is van irva kis matricára ami lezérja. Olyasmi mint egy rúzs. Fejre kell állitani a tenyered felett és forgatni ugy ki fog pottyanni a szem.
2014. márc. 4. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Tekerni kell a kupakot úgy, hogy rajta van a tégelyen.

Én nem adnék neki chamomillát, inkább viburcolt.

2014. márc. 4. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

oh, érdekes, akkor kipróbálom.

viburcol kúpot? mikor kell azt neki adni? miért nem adnál chamomillát?

2014. márc. 4. 09:35
 4/9 anonim ***** válasza:

Fejtetőre állítod a dobozt, megcsavarod a kupakot és kipottyan a kis kupakba a golyó. Ahány golyót akarsz, annyiszor csavarsz. Ami fontos, hogy nem szabad kézzel megfogni, a kis kupakból kell kiönteni és pici langyos vízben feloldani és beadni a babának kiskanállal vagy magából a pohárból is kihörpölheti. Próbáld ki nálatok melyik jön be.

Próbálhatod a homeos bogyókat, de szerintem először inkább nappal, éjszaka ne kísérletezz, hátha ellentétes hatást vált ki. Nem lehet hogy fogzik? Az én kisfiam ilyen korban már nagyon szenvedett a fogacskáktól. Ha nyálzik és mindent vadul rágcsál, akkor próbálkozz fogzásra való bogyókkal. Kismamablogon le van írva, hogy milyen tünetekre melyik lehet jó.

2014. márc. 4. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
És műanyag kanállal add/keverd ha vízben oldod, mert fémmel nem szabad érintkeznie. Etetés előtt-után is várj a beadással.
2014. márc. 4. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Azért nem adnék chamomillát, mert a mostani nyugtalansága ezer ok miatt lehet és a környezetben volt néhány anyuka, akinél rontott a helyzeten sajnos.


A Viburcolt este kell adni (nálunk a második este már segített).


A Humana jóéjt teáját próbáltad már? Én nagyon ellene voltam, mert instant, de segített a fiamnak :)

2014. márc. 4. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

nem próbáltam a teát. Babám még csak tápszert kap. Azért gondoltam a homeos golyókra, mert nem szeretnék gyógyszerhez nyúlni. A kúpról nem hallottam még sokat, csak hébe- hóba. Nem tudtam, hogy ez is homeopátiás, azt hittem, hogy gyógyszer.

Egész nap folyik a nyála úgy, hogy többször át kell öltöztetni és mindent a szájába vesz. De a fogínye nem fehér meg semmi. :(

2014. márc. 4. 10:02
 8/9 anonim ***** válasza:
Akkor valószínűleg fogzik. Az ínye majd csak akkor fehéredik ki amikor ténylegesen kibújik a fogacska. Nálunk ugyanez volt, 3 hónaposan már fogzott, de az első fogacska csak 9 hónaposan bújt ki. Nekünk bevált a Chamomilla, de minden gyerek más. Vida Áginak van cikke erről a honlapján. A Dentinox is használt, amikor nagyon nyűgös volt, akkor kentem be neki, de csak lefekvés előtt kellett,hogy könnyebben elaludjon, nappal nem. A Vibrucolt nem próbáltam.
2014. márc. 4. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Attól a fogcsírák még mocoroghatnak a kis szájában!

Dologelt is kipróbálhatod rá, mondjuk nekünk a legjobban a dr. Talbot's teething gel vált be az összes közül.

2014. márc. 4. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!