Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Problémára utal, ha a baba...

Problémára utal, ha a baba sokszor beletép a hajamba, erősen belém csimpaszkodik (közben összeszorított szájjal)? Ti babátok is csinálja? Mennyi idősen? Enyém 7 hós.

Figyelt kérdés
Sokszor, ha magamhoz ölelem, nem túl gyengéd. Mintha így fejezné ki az örömét! ez normális ebben a korban?
2013. dec. 31. 10:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ez normalis. Az enyem fel eves es ugyanezt csinalja
2013. dec. 31. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
milyen problémára gondolsz??? nincs ebben semmi különös...
2013. dec. 31. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az én fiam is csinálja, de neki nyitva a szája, és mint egy kisoroszlán, hangot ad és harap is. Néha egészen begerjed. mindig mondom neki, hogy nem szabad, előbb-utóbb majdcsak megérti. :)
2013. dec. 31. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nálunk a hajtépés kb 2 hónapig tartott, nagyon idegesített mert a végére kiritkult a hajam annyit kitépett, egyszer hirtelen abbahagyta, biztos megunta. Harapni néha szokott (most másfél éves), de látszik hogy csak poénból csinálja. Minden gyerek csinálja, ha eljön a hisztikorszak, néha még meg is üt, de ne akadj ki rajta, ettől még normális a gyerek :)
2013. dec. 31. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Probléma max abból lesz,hogy kicsit kevesebb hajad marad...
2013. dec. 31. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az én 7 hósom is ugyanezt csinálja. Marokszámra tépi a hajam és úgy simogat, hogy szinte csípi a bőröm. Az tud ám fájni rendesen, ha a mellembe csíp bele.


Ez teljesen normális, hiszen honnan is tudná, hogy ez fáj (neki senki nem csinálja ez) és még a mozgáskoordinációja sem olyan, hogy finoman tudjon simogatni.

2013. dec. 31. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
13 hós kislányom tépi a hajam és a szemüvegem, belémharap, ahol éppen ér, néha belémcsíp (az szerencsére ritka) és úgy tűnik, mindezt szeretetből csinálja :)
2013. dec. 31. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem ma pont megtekerte az orromat a 7 hósom:-) Persze a hajtépés is mindennapos, sőt ha hagyom még az orromba bele is harap.
2014. jan. 1. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!