Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit eszik 10 hónapos babátok...

Mit eszik 10 hónapos babátok (gyermeketek)?

Figyelt kérdés
Konkrétan husis receptekre lennék kíváncsi, ill. tésztás kajákra stb. A gyümölcs, zöldség az megy nálunk is ezerrel, abban nem szorulok segítségre :-)
2014. márc. 4. 19:50
 1/2 anonim ***** válasza:

Grillezett csirke felsőcomb, joghurtos-fokhagymás csirke, hal.

Krumplis-, paradicsomos-, sajtos-tejfölös-, brokkolis tészta.

2014. márc. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

nekem 9 hósom nem nagyon csípi a zöldséget és a húst... talán a sütőtök kivétel.

én most csirkemellett főztem (répa, krumpli, natúr ételízesítő nátriumglutamátmentes) és összebotmixereztem a husit, és almapürével keverve adtam oda neki :)

zöldséggel nem eszi még meg, de szép sunyiba növelem a zölcsit, az almát meg csökkentem, hehe :)


amúgy BIO bébiételt veszek még, gyümölcsöket... 300 ft, két adag ez nálunk. mondják sokan, hogy drága, pedig így, hogy bio, nem is az, ha valaki belegondol...


nézd, én innen gyűjtöm az ötleteket :)


[link]

2014. márc. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!