Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10 hónapos gyermeketek mit...

10 hónapos gyermeketek mit eszik már? Hogy néz ki egy napi étrendje? Szeretnék látni egy mintát hogy kb ki mit ad gyermekének ebben az életkorban

Figyelt kérdés
2013. dec. 19. 08:41
 1/6 anonim ***** válasza:
23%
Regisztrálj valami kismama oldalra.Ott másról sem pletyiznek csak ilyenekről.
2013. dec. 19. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia! A fiam jövő héten lesz 10 hónapos. Reggel és este kb. 230-250 ml tápszert iszik. Tízóraira tejpépet vagy natúrjoghurtot / túrót kap gyümölccsel, ebédre főzeléket csikrehússal vagy hallal (nem kap minden nap húst, nem szereti annyira), időnként tojásmentes tésztát. Uzsonnára gyümölcsöt kap babakeksszel. Étkezések között időnként rágcsál bulátát vagy babakekszet. Azt hiszem, ilyenkor már lehet adni a babáknak marha- és borjúhúst, de én eddig nem adtam neki.
2013. dec. 19. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Kislányom 2 hét múlva lesz 10 hónapos.

6-körül ébred,anyatejet kap,8-9 körül reggelizünk,korábban gyümölcsös bébiételt,rizspelyhet gyümölccsel kapott,mostanában ha ezeket nem kéri natúr joghurtot,kefírt,túrót,sajtot,kiflidarabkákat.

10 körül alszik,akkor még kér tejet,12-1 körül ebéd zöldségek hússal,vagy joghurttal,3-körül megint tejet kér az alváshoz,6-7 órakor meg baba müzlit eszik amihez gyümölcspépet vagy mandarinnak,narancsnak a levét teszem. Fürdés után ismét anyatejet kér.


Ő többször eszik keveset születése óta.Ja,éjjel még ébred,mostanában nagyon sokszor a fogai miatt,és csak tejjel alszik vissza...

2013. dec. 19. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

ányom van 11-én volt 10 hónapos, tápszeres:

6-7 között ébred akkor kap 150ml tápszert

8-9 körül reggelizik mindig vmilyen kenyeret. (sajtos, vajas, csirkemájas amit én készítek, több féle kenőket is szoktam pl tojásból, sonkából...)

9-10 körül elalszik délelőtt

12-13 körül ebéd. Szinte azt eszi amit mi. Rendesen eszik levest, rá egy órára meg vmi fő ételt. De nem nagyon van olyan étel amit még ne enne meg. Ebbe beletartozik a tejföl, sajt, túró, tojás, tészta, húsok, zöldségek ...stb

15-16 körül gyümölcsöt eszik

19-kor megy fürdeni utána vacsi 150ml tápszer és alvás legkésőbb 8kor. Reggelig alszik max egy kicsit szokott inni az éjszaka de azt se mindig.


4 foga van.

2013. dec. 19. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Azt elfelejtettem h 9kg es 73cm.
2013. dec. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

6-kor kel, szopi

9-kor szopi

12-kor szopi+ főzelék hússal

16-kor szopi+gyümölcs

19.30-kor szopi


74 cm, 10 kg

2013. dec. 21. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!