Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csirkemell szeleteket fagyaszt...

Csirkemell szeleteket fagyasztottam le a babámnak jégkockatartóban. Ilyen kis mennyiséget meddig vagy hogyan szoktátok megfőzni? Nem szeretem a húst magamnak sosem csináltam szóval elég tanácstalan vagyok.

Figyelt kérdés
2014. márc. 5. 12:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia! Én még lefagyasztás előtt megfőzök egy fél csirkemellet és összeturmixolom egy kevés főzőlével amikor kész van. Aztán ezt a pürét adagolom a jégkockatartóba és amikor ebédet csinálok neki csak beleolvasztok egy kockát és kész is. Így nem kell mindig kis adagokat főzögetni :-)
2014. márc. 5. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen nekem is így javasolták, csak szerintem csak jobban ízlene neki frissen. Meg hát már lefagyasztottam igazából szóval most már így adom majd neki. De mégis mennyi ideig főzzem????
2014. márc. 5. 12:22
 3/7 anonim ***** válasza:
Én egészben megfőzöm a csirkemellet, feldarabolom, és úgy fagyasztom le, simán csak zacskóban. Főzelékéhez hozzáadok egy darabot és amíg a zöldség fő, addig a csirkemell is kiolvad, és egyben turmixolom le.
2014. márc. 5. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Addig főzd amíg meg nem puhul :-) Szálaira szétesik szinte magától, akkor tuti jó
2014. márc. 5. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek a válaszokat :)
2014. márc. 5. 12:35
 6/7 anonim ***** válasza:
Én nyersen kockázom a húst, tálcán fagyasztom, majd úgy zacskózom. Szóval nem főtt húskockát adok a főzelékhez, de mire a zöldség jó lesz, a csirkemell is megfő!
2014. márc. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én főztem csirkemell+répa+fokhagyma , összeturmixoltam és műanyag tojástartóba fagyasztottam, ha megfagyott kiborítottam a gömböket zacskóba jobban elfér és készítettem mást.Sőt ahogy nagyobb lett a saját ennivalónkból is fagyasztottam mindig egy tartónyit.
2014. márc. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!