Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Láttátok? Megemelték megint a...

Láttátok? Megemelték megint a Libero árát a Dm-ben. A mega pack majdnem 6 ezer :S

Figyelt kérdés
5800.-
2014. márc. 6. 10:38
 1/9 anonim ***** válasza:
Tök mindegy. Kuponokkal még így is olcsóbb, mint máshol
2014. márc. 6. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A kettes liberóét is? Épp honlap akartam bevásárolni, mert a libero.hu szerint ott 3999 Ft a 88 darabos.
2014. márc. 6. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Azt nem tudom. Mi hármast használunk 2 hónapja.
2014. márc. 6. 11:28
 4/9 anonim ***** válasza:

Megapack

3-as méret 4799.-

4-es, 5-ös, 6-os méret 5499.-

2014. márc. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A DM Babylove pelenka teljesen ugyanaz, szerintem ugyanarról a gyártósorról kerül le, mi jó ideje már azt használjuk, mert sokkal kedvezőbb az ára, kuponokkal meg főleg! Csak ajánlani tudom!
2014. márc. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Köszi, én áprilisra várom, és lassan be akarok vásárolni a 2-es méretből is. Nem tudod, a DM pelushoz járó kupont hogy lehet beszerezni? Most regisztráltam a babaprogramba, de a kezdő kuponfüzetben nincs benne. Ha szülés után "véglegesítem" a regisztrációt, akkor kapok olyan kupont? Vagy meghatározott összegű vásárlás után jár?
2014. márc. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Én is Babylovet vettem. Verhetetlen az ára kuponokkal! Soha többet Libero. Emeljék csak az árát az egekbe!
2014. márc. 6. 14:15
 8/9 anonim ***** válasza:
Nálunk még a Bella Háppy vált be. Az Auchanban meghatározott időnként van akciósan, és szintén nagyon kedvező az ára, ha akciós.
2014. márc. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Azt is nagyon szeretem! Nem tudod mikor lesz akciós az Auchanba?
2014. márc. 6. 14:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!