Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Libero klubból szerinted...

Libero klubból szerinted melyik ajándéknak örülne legjobban egy 3 hónapos baba anyukája? Mit rendeljek?

Figyelt kérdés

Már nem pelenkás a kislányom és rengeteg pontom maradt. Összesen 73. Gondoltam a barátnőm kislányának rendelek rajta valamit. Mit válasszak?

Anyukáját nem szeretném megkérdezni, mert meglepinek szánom, nemsokára névnapja is lesz.


2014. jan. 20. 12:12
 1/10 anonim ***** válasza:
Miből lehet választani van link hozzá?
2014. jan. 20. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem sok jó dolog van. Amit nem javasolnék azok a fürdetők, krémek, mert például mi is gyógyszertári szereket használunk, a többitől nagyon csúnya lesz a bőre a fiamnak. Nekem tetszenek a törölközők, takarók, illetve a könyveknek is örülnék. Vagy ami még jó lehet, az rugdalózó nagyobb méretben.
2014. jan. 20. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
2014. jan. 20. 12:24
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem a törölközök tetszenek.
2014. jan. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha első gyerek, akkor a Kerekítő könyveket javaslom. (ha nem első, előbb érdeklődni kéne, hogy megvan-e neki)
2014. jan. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Katicás törölközőt akartam, de abból készlethiány van. Viszont meg kell rendelnem, hogy ideérjen a névnapjára, így méhecskés törölközőt kap meg katica bábot. Szerintetek jó?
2014. jan. 20. 12:33
 7/10 A kérdező kommentje:
Ők Pamperst használnak. Nincs meg egyik se nekik.
2014. jan. 20. 12:34
 8/10 anonim ***** válasza:
Katicás báb egy kicsit olyan idióta nem? Róka sokkal rókásabb.
2014. jan. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Az egész Liberos állatka egytől egyik elég idétlen. Főleg a macska. Az olyan mintha be lenne rúgva. Még a róka elmegy. Szerintem borzasztó ez a széria. A régebbi nyuszis sokkal kedvesebb volt.

Azon gondolkodom, hogy inkább Tommee Tippee termékeket rendelek mégis. Majd úgyis 4-5 hónaposan eszik már. Rendelek kanalakat, tányérat meg itató poharat.

2014. jan. 20. 13:38
 10/10 anonim ***** válasza:
Én is Tommee T.-t rendelnék, vagy törcsit. Szeretem a bábokat, de ezek nem tetszenek. Amúgyis szerintem a legjobb itatóból a Tommee, nem csöpög, szuper. Én mindig itt veszek a pontokból.
2014. jan. 20. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!