Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ezért feljelenthet?

Ezért feljelenthet?

Figyelt kérdés
Volt itt nem régen egy kérdés,ahol a szomszédot zavarta a 3 hónapos baba sírása.Hasonló helyzetben vagyok én is.A babám most 6 hónapos,jön a foga,ezért most többet sír.A szomszédunk azzal fenyeget,hogy feljelent.Mik lehetnek a következményei?
2014. márc. 10. 07:05
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem semmi.max kirohogik.

egy gyerekre nem tudsz hangero szabalyozot tenni. Vagy on-off gombot...ezt neki tudni kene..

De ha o nem us a rendorsegen /birosagon tudjak:)

2014. márc. 10. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mond meg neki, hogy hajrá, menjen most azonnal, tegye már szebbé a hatóságok hétfőjét. Mindig jót tesz egy kis nevetés a hét elején.
2014. márc. 10. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha hülyét akar csinálni magából a szomszédod, akkor jelentsen fel. Majd jól kiröhögik.
2014. márc. 10. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

akkor jelenthetne föl a gyereksírás miatt,ha pl verik a babát,vagy éheztetik és azért sír,

máskülönben ,nem

2014. márc. 10. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Megpróbálkozhat vele, de nem fogják komolyan venni.
2014. márc. 10. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Téged el nem marasztalhatnak, de szerezhet kellemetlen perceket, ha mondjuk egy túlbuzgó ügyintézőbe botlik, és az rád küldi a gyermekjólétit hogy nézzen már körül...

Az ilyen emberek mért nem egy lakatlan szigeten élnek??!

2014. márc. 10. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

neki van gyereke, unokája? mert akkor lehetne kicsit türelmesebb is...


olyan ez, mint az autóvezetésnél: attól, hogy valaki gyakorlott, régóta vezet, nem kéne elfelejteni, hogy egyszer ő is volt kezdő

2014. márc. 10. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ő egy idős nő.Elvileg vannak gyerekei,unokái,de én még nem láttam őket.Nem félnék a gyámhatóságtól,jó körülményeket tudunk biztosítani a gyerekünknek.Pénzbüntetéstől tartok vagy kötelező költözéstől,pedig saját tulajdonban élünk.Köszönöm az eddigi válaszokat!
2014. márc. 10. 10:56
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
A 07:35-ös vagyok. Minden normális ember tudja, hogy egy 6 hónapos baba még csak sírással tudja jelezni, ha éhes, fáj valamije, vagy bármire szüksége van. Aki ezt nem tudja, és képes ezért feljelenteni, na az nem normális!
2014. márc. 10. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!