Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Tényleg feljelenthet a gyámügy...

Tényleg feljelenthet a gyámügy ezért? Többi lent!

Figyelt kérdés

röviden: én és haverom november ota élünk kint grázban, haverom dolgozik én sajnos nem és azota ö fizeti nekem a lakbért meg mindent, h jobban kijöjjünk a pénzböl kihivtunk még egy embert magyarbol! a haveromnak van egy 14 éves gyermeke otthon, haverunknak 4 gyermeke van otthon magyarba !!!!!! ha nem lennék itt kint akkor is felesbe kéne fizetniük mindent , igy h kint vagyok igy is felesbe megy a két havernak!!!

kérdésem a következö h ez szemet szurhat e az otthoni gyámügynek és feljelenthet e h két haver zsebéböl ugymond kiveszek 100-100 eurot és igy elveszem a gyerekek elöl a pénzt!

megjegyzem nem keveset keresnek az a két ember, ha valami nem tiszta kérdezzeketek! :)

válaszotok elöre is köszi



2013. márc. 9. 21:53
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

ez csak valami vicc, igaz?

Téged ugyan milyen alapon lehetne feljelenteni? max. ha kényszerítenéd a másik kettőt, hogy tartsanak el, de akkor se a gyámhivatal intézkedne.


Egyáltalán hogy jutott ez eszedbe? Nagyon unatkozhatsz:)

2013. márc. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
dehogy jelenthet
2013. márc. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
bocsánat nem unatkozok csak , meg akarom majd a válaszokat mutatni az illetönek
2013. márc. 9. 21:57
 4/8 anonim válasza:
100%
Ezek szerint az illetőben vetődött fel a kérdés... Hát nézd, ezért téged semmiképpen sem jelenthetnek fel. Amíg az apák gondoskodnak az itthon maradt gyerekekről, addig senkinek semmi köze hozzá, hogy egyébként mire (ebben az esetben kire) költik a pénzüket. Úgyhogy relax, ebből gyámügyes feljelentés egyszerűen nem lehet.
2013. márc. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a kérdésekre a választ
2013. márc. 9. 22:04
 6/8 A kérdező kommentje:
kérdésre
2013. márc. 9. 22:06
 7/8 anonim ***** válasza:
fel nem jelenthetnek, a gyámügy ebbe nem szól bele. de azért jogosan kiakadhatnak a lakótársaid, h nem fizetsz lakbért. úgy lenne igazságos, ha harmadolnátok a lakbért és a rezsit is és te is beszállnál a költségekbe.
2013. márc. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
kedves utolso, azon vagyok ,de sajnos nagyon nehéz elhelyezkedni itt kint föleg nyelv nélkül eddig ahol dogloztam nm kellett nyelv
2013. márc. 9. 23:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!