Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van olyan pelenka, amelyiknek...

Van olyan pelenka, amelyiknek bombabiztos a tépőzárja?

Figyelt kérdés

A Libero-t és a Pampers-t nagyon szeretjük, de a ragasztós részük csapnivaló, nagyon hamar elengedi, pedig már mindenféleképp próbáltuk a ragasztást, szóval nem hinném , hogy rosszul tesszük rá... Főleg a Libero gyengébb ilyen téren.

Vagy csak nálunk van így?

(8,5 kg a babám , fiú, és a 4-es méretet használjuk.


2009. dec. 14. 10:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hát mi kezdetektől fogva pamperst használunk soha semmilyen baj nem volt vele.
2009. dec. 14. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Mi használjuk mindkét márkát, sosem volt ilyen gondunk.
2009. dec. 14. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Mi Libero-t hasznalunk es soha nem jott fel a ragasztos resze. Kisfiam 10 kg es szinten a 4-est hasznaljuk. Nekem ezzel sosem volt bajom, inkabb azzal, hogy oldalt kifolyt a kaki neha. Probald ki a bugyisat, annak nincs ragasztos resze.
2009. dec. 14. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Ezt én sem értem! Mindkettőt használom én is, sosem engedte el a tépőzár.

Pontosan mi a baj a ragasztós résszel?

8 hós fiú anyikája (4-es méret)

2009. dec. 14. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Az én fiam pont ilyen paraméterekkel rendelkezik, mint a tiéd, de úgy ragad a Libero csíkja, hogy alig tudom leszedni róla.

Eddig hány csomag Libero-t vettél? Lehet, hogy pont kifogtál egy olyat, amit régen gyártottak, vagy a bolt ahol vetted, nem olyan nagy forgalmú, régóta tárolták... nem tudom, csak találgatok.

2009. dec. 14. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
A Pampers-t hasznaltuk eloszor, de abbol kifolyt minden.Huggies-t is probaltunk. Most Libero-t hasznalunk(ez valt be a legjobban.).Egyik pelenkanal sem bajlodtunk a tepozarral.
2009. dec. 14. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Akkor mi rontunk el valamit. A csík végét (a köldök alatt) egymásra, vagy egymás mellé ragasztjátok?

Egyébként a probléma pontosan: amikor ráragasztom a csíkot, aztán ráadom a body-t, már hallom, ahogy leválik - csak az egyik tépőzár, és nem minden esetben. Illetve a másik , hogy reggelre teljesen ki van lazulva az egyik combjánál a pelus, a tépőzár alig tart. (De ez sem minden nap). Elképzelhető, hogy akkor mi bénázunk :((

2009. dec. 14. 11:43
 8/12 anonim ***** válasza:
Az én lányom 10 hós, 4-es Huggies-t használunk, 8,6 kg. Szerintem az a gond, hogy a köldöke alatt ragasztod meg, így a pocakjáról "lesündörödik". Próbáld meg, hogy a hasán tépőzárazod. A combjánál nem tudom, mi lehet a gond, talán túl vastag a combija?
2009. dec. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Az lemaradt, hogy egymás mellé rakom a két csíkot, nem egymásra.
2009. dec. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
En is egymas melle rakom a ket csikot.
2009. dec. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!