Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel jönnék ki olcsóbban?

Mivel jönnék ki olcsóbban?

Figyelt kérdés
Egy éves kislányomnak Estére vacsi kiegésEgy éves kislányomnak Estére vacsi kiegészítés gyanánt Nestle tejitalt adok, ízesítettet. Mivel jönnék ki olcsóbban. Mert ezt 1 hét alatt megissza és 1500 ft-ba kerül.
2009. dec. 14. 10:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
72%
Szia!Ejnye-bejnye! :)a sima tej is elég volna neki még....de a boltokban hozzá lehet jutni a Maci kakaó porhoz.Ezt Egy éveseknek is szokták adni,olcsóbb a Nestlenél,elég egy kiskanálkával elkeverni a tejben.Ám nem biztos hogy a babád örülne a váltásnak, mert nem olyan finom az íze mint a Nestle termékeknek.Van még a La Mattina kakao por,ebben nincsen cukor,egy kevés is elég a tejcsibe,és persze egy pici cukor,szinte ugyan olyan lesz az íze mint a Nestle tejitalnak.De azért próbáld meg hogy sima tejet adsz a hölgynek,az olcsóbb,és egészségesebb.
2009. dec. 14. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Bocsánat félre értettük egymást ez nem kakaó,ez egy speckós por tele vitaminnal és ásványi anyaggal.....

Tejet még nem merek neki adni és abban nincs ennyi minden mint ebben a tejitalban.

2009. dec. 14. 11:07
 3/11 anonim ***** válasza:
87%

Enyém is 1 éves, én se adok még neki tejet, nem is tervezem még egy darabig. Tápszert adok neki, szereti nagyon.

Nem túl sok különbség van a 2-es, 3-as tápik között. Ami 1 év feletti tejital, szintén majdnem ugyanolyan.

Próbálj meg valamilyen banános vagy gyümis tápszert.

2009. dec. 14. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
79%
Szia, a fiam 1éves, tejet én nem is akarok neki adni még! Ezek a tejitalok, tápszerek sokkal több vitamint tartalmaznak mint a sima tej. Mi a dm-es babylove 3-as tápszert isszuk vacsi után, a fiam szereti és 1100.- körül van 500g. Kicsit olcsóbb.
2009. dec. 14. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
A dm-es tápi ízes?
2009. dec. 14. 14:42
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia! A DM-es banános tejpépet próbáltátok már? Olcsóbb mint a Nestle
2009. dec. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
34%

A porban szerinted mi jobb mint tejben?

Adj neki sima bolti 1,5%-os, forralt tejet, sokkal olcsóbb, és egy év után adható!

2009. dec. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsés vagy:) Az én fiam enyhén refluxos,gyakran van székrekedése,és baromira válogatós.Most 2 évesen gondoltam bepróbálom a bolti tejet,amit eddig simán kiköpött,ha megkóstoltattam vele.2 napig kapott 1-2 dl-t kicsi vízzel,emiatt 1 hétig rémálom volt nála a nagydolog,így marad a táp,ami ha 3 napig kitart örülünk;)
2009. dec. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Tejet kis vízzel hígítva kipróbálhatod. Én szoktam neki kis kakaóport, vagy Macis kávét beletenni. Sőtt létezik egy olyan italpor, amit szintén tejjel kell összekeverni, ami tele van sok vitaminnal. Ovomaltine a neve. A Müllerbe egész jó áron lehet venni, 1000 forint körül van.
2009. dec. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
szia, a dm-es szerintem nem ízes, de a fiamnak jobban bejön mint a hippes vaniliás. Tejet én még nem adnék neki. A tápszerben sok a vitamin, ami most nagyon fontos. Olcsóbb lenne a tej valóban, de én még kihúznám valahogy anélkül. Nálunk sem egyszerű, mert az én drágám nem eszi csak az üveges főziket, napi 2-3 üveggel! Most kezdi eszegetni a mi kajánkat, de még nem tudtam egy üvegest kiváltani vele... Nekünk a dm-es tápi 1-1,5hétig kitart.
2009. dec. 16. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!