Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy jönnék ki olcsóbban?

Hogy jönnék ki olcsóbban?

Figyelt kérdés

Megveszem az anyagot, elviszem varrónőhöz, hogy varrjon belőle nekem baldachint, falvédőt, stb-t, vagy megveszem a boltban készen. Melyik az olcsóbb megoldás?

Azért szeretnék varratni, mert én kicsit egyedibb mintájú dolgokat szeretnék a babaágyba.

Pl egy ehhez hasonló nagyon jó lenne. Annyira gyönyörű:

[link]


(a képet vateráról loptam, bocsi érte aki felismeri)


2011. aug. 5. 21:27
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Abaldachin az egyik legfeleslegesebb dolog, a falvédő meg nagyon nagyis.
2011. aug. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi, de nem ez volt a kérdés.
2011. aug. 5. 21:29
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem varrónő. Azért is mert akkor tényleg olyan lesz amilyet te szeretnél!
2011. aug. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Vagy esetleg tudnátok lineklni olyan oldalt, ahol hasonló mintájú szettek vannak, mint a képen?
2011. aug. 5. 21:37
 5/9 anonim ***** válasza:

[link]

[link]


Most hirtelen ez a kettő jutott eszembe,de biztos sok van még!

2011. aug. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem készen olcsóbb volna. Nézegesd a netet, hátha találsz. A méretét is figyeld a fejvédőnek, hogy az ágyhoz jó legyen. De persze megkérdezhetsz egy varrónőt, de szerintem drágább lenne. Mi is egyedit varrtunk, szerencsére van gépünk. :) Alulra én csak símán beterítettem a maradék anyagot, úgy is szép volt.
2011. aug. 5. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ezt is nézd meg, hát elég drágák:


[link]

2011. aug. 6. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
2011. aug. 6. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szia!A szép vászon métere kb 1000-1500 ft,ezek általában 1,5 m szélesek. A baldachinhoz minimum3-4 m kell,hogy elég hosszú és szélességében "ráncolható" legyen.Ezek mellé a rácsvédő,takaró szintén legalább 2m anyag,ezekhez kalkuláld a munkadíjat,plusz szegélyanyagot.Szerintem olcsóbb és biztosabb a készen vett garnitúra.
2011. aug. 6. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!