Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Belehet kenni a babák fülét...

Belehet kenni a babák fülét Lidocain kenőccsel füllövés elött?

Figyelt kérdés
A védőnőt kérdeztem,de ő azt mondta a kozmetikust kell megkérdezni mert valamelyik használ Lidocain sprayt. Nekem viszont van itthon kenőcsöm,ami nem nagyon ir hasonlót csak hogy tűszurásnál is lehet alkalmazni gyerekeknél 1- 12 éves kor között! Az én kicsikém 1.5 honapos és kiszeretnénk lövetni a fülét de nem szeretném hogy fájjon neki,ezért kérdezem hogy van e estleg olyan aki használta ezt a kenőcsöt ilyesmire?

2014. márc. 10. 16:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem. Annyira nem fog neki fájni, ellenben a lidocaintol komoly egészségügyi problémái lehetnek.

Ha ennyire aggodsz a minimális fájdalom miatt, akkor hanyagolt a fullyukasztast.

2014. márc. 10. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én sem erőltetnék semmi ilyesmit,egy pillanat kb. a sírás,és az is a hangtól,mikor lövik,ha fájdalom lenne,nem hiszem,h egy fél perc alatt meg tudtam volna nyugtatni utána a lányomat.Viszont 1,5hónaposnak szerintem még nem csinálják meg...legalábbis én úgy tudom,általában 3 hónapos kor után lövi a legtöbb kozmetikus.
2014. márc. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Csak nyálkahártyán hat, így sokat nem érsz rendes hámrétegen vele, érzésteleníteni biztos nem fog.
2014. márc. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!