Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » SOS! SÜRGŐS! 2 éves lesz...

SOS! SÜRGŐS! 2 éves lesz kisfiam. Le van tapadva a fütyije, és Frotocort kenőccsel kenem 3 napja, amitől pirosodik, eresedik neki. mit tegyek? Folytassam? Orvos irta ezt fel

Figyelt kérdés
2012. aug. 31. 13:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Inkább menjetek vissza a dokihoz. Lehet, hogy allergiás a krémre. Nálunk ezt a problémát egy jó, és szerencsére ismerős urológus oldotta meg.
2012. aug. 31. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Frotocorttól látsz amúgy más változást? Picit lehet hátrébb húzni?A pirosodás sajnos velejárója, csak az eresedésen nem tudom mit értesz. Legjobb lenne, ha megmutatnád a gydokinak!
2012. aug. 31. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Ezt a házi doki irta fel,és nemhiszem hogy allergia,mert olvastam azóta hogy ez természetes velejárója..egyébként meg a kukija eleje piros,kicsit hátrébb eres picit.mintha vékonyodna a bőre már.most azt nemtudom kamillázam e és hagyjam abba.vagy folytassam.igazándiból még nem szeretném hogy a háziorvos lerántsa neki,mert eléggé le van tapadva.ezért sem akarom elvinni hozzá,ha nem muszáj.légyszi segitsetek!!
2012. aug. 31. 13:55
 4/12 anonim ***** válasza:
A kezelés lényege, h elvékonyítja a bőrt, amit majd az orvos fog tudni hátrahúzni (legalábbis gondolom, visszavár benneteket). Ez egy szteroidos krém, amit alap esetben nem szabad nemiszerv környékére, arcra kenni. Ha bizonytalan vagy, hívd fel a dokit.
2012. aug. 31. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
ok,köszi mindenkinek!!
2012. aug. 31. 15:36
 6/12 A kérdező kommentje:
azóta semmi változás,ugyanúgy le van tapadva hiába huzogatom mindig picit.vigyem urulógushoz?vagy hagyjam neki,és ne vigyem sehova?
2013. febr. 9. 14:12
 7/12 anonim ***** válasza:

Szia!


vicces lesz, de nekem lányom van és ugyanez a problémánk!Igenlányoknális van,ott a kisajkak nőnek össze!


Én mindenképp gyerek urológust javaslok!


mi először az énnődokimhoz vittük, és hát megbántam4Naagyon jó szakember, csak ami esetünkkomplikált!Így3 éves a lányom de 4* szedtékmár szétneki!Csakis speckós dokihoz vidd, mert neked lesz nehéz helyrehozni a lelkét!


miis már gyereknőgyógyászhoz járunk, éssokkal jobb!Nem szakmailag,hanem a gyereknek lelkileg, meglehet egykicsit szakmailagis!


Ami esetünknagyonkomplikált,ne belőlünkinduljki, de azért jobb az urológus!

2013. febr. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
ez nem vicces,sajnálom szegényt! :( nem is tudtam hogy ilyen is van!köszi hogy irtál! elgondolkodom ezen az urulógus dolgon..egyre erősebben..de neki sem engedem hátrarántani
2013. febr. 10. 21:51
 9/12 anonim ***** válasza:
Mi gyerkocunk 2,5 éves mi lipobase krémmel kenjük ebben nincs szteroid de nagyon lassan haladunk ... De haladunk és nem fáj neki
2013. febr. 11. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
na...nekem ezt nem ajánlotta még senki!!csak a frotocort-ot,de erre is úgy kérdeztem rá,maguktól semmit sem mondanának..köszi a tippet!!!!!!
2013. febr. 11. 12:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!