Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti vettetek mikrós sterilizáló...

Ti vettetek mikrós sterilizálót? Első babámat várom, első nem tudom, h ezt muszáj-e megvenni. Anyu szerint régen csak kifőzték forrásban lévő vízben a cumisüveget, és kész. Akkor, ha úgy is jó, minek a külön sterilizáló?

Figyelt kérdés

2014. márc. 10. 21:00
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
91%

2 gyerekem van,egyiknél se volt sterilizálóm.Kifőztem első alkalommal a dolgokat,mint anyukád(enyém is így csinálta) és ennyi.

Nem betegen születnek,hála Istennek,kell a fejlődő immunrendszerüknek,hogy találkozzon 1-2 dologgal,főleg a család saját élőflórájával.

E miatt a sok sterilizálás miatt van annyi allergiás mostanában.Huh na most jól le leszek pontozva,mindegy:)

2014. márc. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Mi nem vettünk, szerintem felesleges. Mindent csak kifőzni szoktam, igaza van anyukádnak. Nekünk sem volt ettől bajunk, a gyerekeimnek sincs.) Egyébként ha veszel valami babadolgot, rá van írva, hogy 5 percig főzd, vagyis nem kötelező a sterilizáló :)
2014. márc. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Vegyél MAM cumisüveget.

Abba csak vizet raksz, be a mikróba 3 percre és steril. Nem kell sterilizálót venni, meg főzögetni. Sokkal egyszerűbb.

2014. márc. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

A mikrónkhoz járt egy párolóedény, én azt használtam a cumisüvegekhez.

Sokkal olcsóbb, mint a drága sterilizáló.

2014. márc. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
30%
Nincs mikrónk, cumisüveget nem vettem, szoptatni akartam, sikerült is, cumija sincs.
2014. márc. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
sterilizaló folyadékot vettem. 3 éves a gyerek és a fele még mindig megvan, gondolhatod hányszor fertőtlenítettem. Ha megvettem valamit ( rágóka, cumi) azt bele tettem. Ha lebufizett valamit, azt is. És él és virul a gyerek :-) A következőnek sem fogok venni sterilizálót az tuti.
2014. márc. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

nekünk nincs, úgy voltam vele, majd meglátom mi lesz, ha nem tudom szoptatni.

Aztán nem vettünk, inkább én is kifőzöm a cuccokat, amiket pedig nem, annak ott van a sterilizáló folyadék.

2014. márc. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Én vettem, szerintem egyszerűbb mint a főzögetés, cumisüvegeket szoktam sterilizálni vele (csak az édesköményes teához használjuk, így csak 2-3 naponta használjuk. Cumit is néha sterilizálok, de azt a saját dobozában. Amúgy szerintem abszolút el lehet nélküle lenni, nem is kell sokáig, de ha telik rá és van elég hely a lakásban egy újabb csetresznek, akkor kényelmes.
2014. márc. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Vettem..kb 2szer hasznaltam..tok felesleges. Nekem is a sterilizalo folyadekbol is alig fogyott. Inkabb betegseg alatt hasznaltam azt is hogy ne fertozze vissza magat a bacis cumikkal..meg kb 3 havonta a jatekok be a kadba es ra a folyadek meg a viz..

ne vedd meg sztem. Boven eleg kifozni..

2014. márc. 10. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
65%
En a tescoban vettem, kb 3000ert. Sokkal egyszerubb, mint mindig forralni. 5 perc a mikroban es kesz. Mindent fertotlenitettem, igy voltam/vagyok nyugodt es csak par perc. Az orrszivot es a cumit meg mindig berakom, most egy eves.
2014. márc. 10. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!