Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akik mostanában szültek a...

Akik mostanában szültek a SOTE 2-n: régen volt a szobában sterilizáló folyadék, most is van?

Figyelt kérdés
3 hét múlva szülök és nem tudom, hogy most van-e, vagy nekem kell bevinni?
2009. nov. 4. 17:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Én nem találkoztam vele,pont 1 éve szültem,de úgy tudom,hogy sterilizálnak neked,ha valami kell.

Biztos jönnek mások akik tényleg nemrég szültek.

2009. nov. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia én júniusban szültem és nem volt. van mikró és sterilizáló az előtérben, vagy beviheted a szoptatós nénihez, őnála van.
2009. nov. 4. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én 1 hónapja szültem és nem találkoztam ilyen folyadékkal. De biztos van sterilizálásra lehetőség. Mondjuk én úgy vittem már be a dolgokat, igaz nem volt rá szükségem, egyedül a bimbóvédőre.
2009. nov. 5. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

3 éve mikor az elsőt szültem még minden szobában, ill. a fürdőben volt sterilizáló, ezért is kérdeztem, mert így akkor tudok készülni, hogy most nincs. Mondjuk akkor adtak pelenkát is, textilpelenkát is, popsitörlőt.... Tudom azóta sokminden megváltozott, már csak a köldökápoláshoz van cucc, csak az ilyen apróságokon gondolkoztam el. :)

2009. nov. 5. 17:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!