Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy tudom ugy magam melle...

Hogy tudom ugy magam melle tenni a babat, hogy a legzesfigyelo csak ot erzekelje?

Figyelt kérdés

Nappal szeretnek egyutt,, sziesztazni" 3 honapos kislanyommal,de felek ugy aludni,hogy nincs alatta legzesfigyelo. Ha viszont ala teszem,az engem is erzekel.Van valakinek valami bevalt modszere?

(Nem az a kerdes,hogy helyes/egeszseges/jo dolog-e delutan egyutt szunyokalni,hanem a legzesfigyelo!!!)

Elore is koszonom!


2014. márc. 10. 21:45
 1/10 anonim ***** válasza:
81%
Sehogy.
2014. márc. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
60%
Amit akarsz hülyeség és nem is kivitelezhető. Ha melletted van a kicsi nem kell a légzésfigyelő, nem kell függő lenni.
2014. márc. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
34%
ha melletted van, minek akarsz légzésfigyelöt? :-O mi abszolut nem is használunk légzésfigyelöt...
2014. márc. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
43%
Én is azt javaslom,hogy tedd magad mellé nyugodtan,légzésfigyelő nélkül.A babák légzése amúgy is igazodik a mellettük fekvő felnőtt kiegyensúlyozott légzéséhez,sokan ezért is ajánlják az együtt alvást ill.hordozást.
2014. márc. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
82%

Ez nem kivitelezhető, csak ha külön matracra teszed, illetve ha mondjuk pelenkára csíptethető mobil változatot használsz, ezt pont erre találták ki.

Egyébként én úgy tudom, hogy megvannak a napszakok, amikor veszélyesebb, ilyen pl a hajnali órák, olyat is hallottam már, hogy napközben egyáltalán nem jellemző az ilyesfajta légzésleállás, főleg egy egyészséges, időre érkezett babánál.

De ha nagyon félsz, akkor ez egyetlen megoldás, a mobil légzésfigyelő...

2014. márc. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ugyanez volt a problémám és én úgy oldottam meg hogy...az ágyunk mellé tettem a kiságyat úgy hogy 1 kis rés legyen az az ágy és a kiságy között!A kiságynak a felém eső oldalát a párom kicsit megfúrta és letette egész a főldig így nincs közöttünk rács.Olyan mintha velem aludna (karnyújtásnyira van tőlem)de a légzésfigyelő ott van alatta.És ha nem ér össze a 2 ágy a légzésfigyelő csak őt érzékeli!Nekünk nagyon bevált.Most már 11 hónapos.Sokszor arra ébredek reggel hogy csak átmászik hozzám.
2014. márc. 10. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
vagy leszereled a kiságy egyik oldalát és az ágyadhoz húzod, magad mellé, vagy szerzel egy pelusra csippentős légzésfigyelőt. más megoldás nincs.
2014. márc. 10. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Pelenkára csatolható, mobil légzésfigyelővel. Mi csak ilyet vettünk, pont azért, hogy máshol is használhassuk, ne csak a kiságyában. Teljesen jól, megbízhatóan működött.
2014. márc. 11. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Koszonom mindenkinek!
2014. márc. 11. 10:55
 10/10 anonim ***** válasza:
snouza halo van nekünk profi szuper találmány!
2014. márc. 11. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!