Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vegyunk legzesfigyelot vagy...

Vegyunk legzesfigyelot vagy szerintetek felesleges?

Figyelt kérdés
Novemberben szuletik elso babank es eddig ugy volt hogy helyhiany miatt kulon szobaban lesz mar az elejetol. Most megis sikerult ugy atrendeznunk a haloszobat hogy elferne egy kisagy. Dilemmaban vagyok hogy legyen-e legzesfigyelo es legyen rogton kulon szobaban vagy legyen velunk egy szobaban de figyelo nelkul? vagy mindenkeppen vegyek figyelot? ahhh nem tudom. Baratnom szerint csak megjobban stresszeli az embert a figyelo ha netan ok nelkul beriaszt, neki mar 2 gyereke van. Akinek van tapasztalata kerem irjon.

2012. aug. 28. 14:42
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
2012. aug. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
15%

Nekem már van 2 gyermekem,most várom a 3.-at.A légzésfigyelőt éppen olyan feleslegesnek tartom,mint a mérleget.

A barátnőmre ráerőltette az anyósa,emlékszem,mikor jött hatalmas karikás szemekkel,hogy éjszaka mélyebben aludt a babája a szerkezet pedig azonnal rákezdett sípolni.Őrá is a frászt hozta,szegény kicsike meg majd kiugrott a kiságyból,és az éjszaka további részét hangos nemtetszésnyílvánítással töltötte.Biztos van haszna,de nekem ha utánnam dobnák sem kellene.Mindíg bíztam az anyai ösztön hihetetlen erejében és sosem kellett csalódnom...,a férjem többször is megjegyezte,elég ha hangosabban sóhajt a gyermekem,már éberen figyelem,míg ő rimánkodhat is,hogy ébredjek.:)

2012. aug. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:

Itt egy másik érdekes olvasmány! Olvasd el a kérdező KOMMENTJEIT!


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__szopta..

2012. aug. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

Én szerettem nagyon a légzésfigyelőt. Volt, hogy a mi szobánkban volt a baba, volt hogy a másikban, most megint a mi szobánkban lesz, de fogom használni újra. Engem megnyugtatott, hogy van. Amikor beriasztott, hát ilyen is volt, de láttam, hogy lélegzik a baba, szóval csak elemet kellett cserélni. Ilyen eset a két gyerekemnél 2-3 alkalommal volt, ennek ellenére nem stresszelt.

Használtan vettem a legegyszerűbb angelcaret. Most várom a harmadik babát, fogom használni megint.

2012. aug. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Lehet bérelni is az havi 2000-3000Ft, azt azért ki lehet fizetni, ennél az internet előfizetés is drágább.
2012. aug. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk nem volt, de azt nem mondom, hogy felesleges. Van, akit megmenthet, van akit legszebb álmaiból zavar fel... erre és arra is vannak példák.

Én féléberen aludtam sokáig, ha már moccant, nyílt a szemem, hogy jaj mi lehet vele, persze semmi extra nem volt. Bízz magadban vagy kölcsönözz és próbáld ki... megoszlik a vélemény ezen a téren is.

2012. aug. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
74%
Legeslegalapvetőbb dolog. Nem 100 rugi meg pihenőszék kell, hanem hogy biztonságban legyen.
2012. aug. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Én semmit sem tartok feleslegesnek, ami a babát védi (persze elsősegély ismeretek is kellenek szükség esetére).

Nekünk amúgy nem volt téves riasztás. Lehet lüke vagyok, de engem épp az nyugtatott meg, hogy van légzésfigyelő. Idegesebb lettem volna, ha nincs.

2012. aug. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

Én is esküszöm rá. Engem nagyon megnyugtatott. Angel Care volt nekem is, szintén használtan vettem. Persze volt, hogy beriasztott, de csak mert kisfiam tényleg lemászott róla, ami nem volt kis teljesítmény, tekintve, hogy a két érzékelő párna majdnem az egész kiságyat lefedte. :) Szóval, szerintem vegyetek, de mellé mindenképpen tanuljátok meg a csecsemő újraélesztést is, mert ez a cucc csak jelez, ha baj van, de nem biztos, hogy segít is, ha komoly az ügy... bár ilyen soha ne legyen, egyetlen Édesanyának sem kívánom az éles riasztást.


Boldog Babavárást és nyugi, minden rendben lesz!! :)

2012. aug. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
80%

Azért nem egyenlő, hogy egyszer a legjobb álmából véletlenül felébreszti vagy örökre elalszik egy baba.

Ez nagy különbség.

2012. aug. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!