Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miben nyilvánul meg ha egy 5...

Miben nyilvánul meg ha egy 5 hónapos babának agyrázkódása van?

Figyelt kérdés

Kislányommal játszottunk az ágyon és leesett. Elkaptam úgyhogy nem esett le teljesen csak a homloka szélét verte be. Rögtön elkezdett sírni. Utána kétszer bukott de evés után mindig bukik. Most elaludt.

Ahogy tüsszentettem megijedt és egyből lefordult. Még jó hogy elkaptam és nem esett le teljesen. Most tiszta sz@r anyának tartom magam hogy még a saját gyerekemre sem tudok vigyázni.


2014. márc. 11. 07:05
 1/5 A kérdező kommentje:
Illetve aludt negyed órát és már fent is van.
2014. márc. 11. 07:19
 2/5 anonim ***** válasza:
Előfordul, és még hányszor fog, nyugi:-) Agyrázkódás: hányás, hányinger (ezt ugye nem tudjuk babáknál észrevenni), aluszékonyság, fejfájás (ezt se tudjuk, max, h nyűgös meg sír), ájulás. Figyeljed! Sztem nem lesz gond.
2014. márc. 11. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia.Ne aggódj,ettől nem vagy sz@r anya:)Ha ez határozná meg,akkor szerintem szinte mindenki az lenne.Azt ajánlom neked,hogy 72 óráig figyelgesd,változik-e a baba.Tünetek:pl:aluszékonyság,hányás(nem kis bukás,és nem feltétlen van étkezéshez kötve),pupilla reagál-e a fényre(ne drasztikusan)Nyugi ez még csak a kezdet.Majd ha felfedezi a körülötte lévő világot,kúszik,mászik,feláll,lépeget...Kislányom 15-én lesz 8 hónapos.Hihetetlen miket tud produkálni.Nehéz volt elhinni,hogy ez még mind semmi,majd lesznek még 'durvább'dolgok is,de már látom,és még nincs vége.Ne aggódj,figyeld a babád:)Nem ez határozza meg a jó anyaságot.Jó babázást:)
2014. márc. 11. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a megnyugtató válaszokat. Azt hittem kapok majd hideget meleget. Figyelni fogom mindenképp.

Hát már előre félek mi lessz később. :)

2014. márc. 11. 07:54
 5/5 anonim ***** válasza:
Nyugi. Figyeld, amiket a többiek írtak, de nem lesz baj. Nekem 21 hónapos a fiam, ugrott már fejest a kanapéról, állt már fejre motorral, esett már olyat, hogy vérzett a szája és még sorolhatnám. Ez a fejlődéssel együtt jár, senki nem lesz ettől rossz anya. Nem szabad ennyire a lelkedre venni, bár az első ilyen esetnél mindenki megijed, de ez tényleg csak a kezdet.
2014. márc. 11. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!